Перейти на мобільну версію сайту


03.02.2017

ВАЛЕНТИН СКОРОБОГАТОВ – ЧЕМПІОН МІСТА

ШахиЧемпіонат міста (ЧМ)
На довго розтягнувся нещодавній ЧМ з класичних шахів. Ми вже писали, що після одноколового турніру в 13-турів троє шахістів – Віктор Босак, Валентин Скоробогатов та Віктор Стороженко набрали порівну очок. 

Між ними пройшов 2-коловий турнір, у якому визначився лише бронзовий призер – Босак, а Скоробогатов та Стороженко знову набрали порівну очок. Для визначення чемпіона було призначено ще дві партії. У першій перемогу святкував Стороженко, а в другій – Скоробогатов. Тож було призначено ще одну додаткову партію. Саме вона нарешті назвала ім’я чемпіона. Ним став Валентин Скоробогатов. Друге місце у Віктора Стороженка.

Кращою партією чемпіонату було визнано поєдинок останнього 13-го туру – Довгалюк – Скоробогатов, перемога в якому Скоробогатова вивела останнього до чемпіонського турніру, але позбавила Довгалюка змоги стати наймолодшим – 9-річним чемпіоном Кам’янця з шахів.

Міський бліц-турнір
29 січня пройшли партії 1-го із запланованих 10-ти етапів міського шахового марафону бліц-турнірів. На одну партію шахісту дається 5 хвилин і за декілька годин всі учасники етапу мають зіграти кожен з кожним.

У першому бліц-турнірі взяли участь 14 шахістів. За підсумками зіграних партій найбільше очок в 1-етапі – 12,5 набрав Віктор Стороженко, який виграв 12 разів і лише з Володимиром Юзюком зіграв у нічию та зі 100 очками захопив лідерство у річному марафоні. Слідом за ним розташувалися Анатолій Димчук – 11 очок (80), Валерій Нестеренко – 10 очок (60).

Місця аж по 8-ме включно також приносять певний очковий доробок у річний 10-етапний марафон. На них 1-етап вивів таких шахістів: Олександр Довгалюк – 9 (50), Валентин Скоробогатов – 8,5 (40), Ігор Шевага – 8 (30), Віктор Босак – 7,5 (20) та Володимир Юзюк – 6 (10) набраних очок.


Теги: шахи, чемпіонат міста

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.