Перейти на мобільну версію сайту


06.03.2020

В КОГОРТІ КРАЩИХ

Бокс школа26.02 – 1.03.2020 р, відбувся зональний чемпіонат України, в якому взяли участь близько 90 боксерів з 4-х областей: Хмельницької, Волинської, Рівненської та Тернопільської.

Боксери кам’янецької ДЮСШ-2 показали наступні результати. Дмитро Ткачук і Назар Соколан вибороли 1-е місце. Максим Маслюк став 2-им. 3-є місце вибороли Дмитро Коваль та Ілля Шитіков. 5-е місце посіли Герман Бондарчук і Микола Огойко.

27.02 – 1.03.2020 р. у Хмельницькому пройшов ІІ Відкритий міський турнір на призи ЗТУ Анатолія Чумакова, в якому взяло участь 160 боксерів з 17 областей України та з Молдови, Білорусі й Ізраїлю.

Кам’янецькі боксери ДЮСШ-2 показали наступні результати. Герман Бондарчук виграв 1-е місце. Ігор Заїчко та Захар Тихун стали 2-ми. Ілля Шимко, Богдан Пипа, Святослав Романов і Микола Огойко вибороли 3-є місце. Артур Ковальський, Сергій Кучеренко та Іван Миронюк посіли 5-є місце.

До обох турнірів підготували спортсменів тренери: Олег Люлько, Володимир Приходько, Олександр Скавронський та Дмитро Невенгловський.

Боксери вдячні за допомогу Сергію Кротіку, відділу МС та батькам дітей і ПП Валерію Сварнику.

Теги: зональний чемпіонат України з боксу

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.