Перейти на мобільну версію сайту


15.03.2013

УЖЕ МАЄ ТРЕТІЙ РОЗРЯД

Сьогодні у нашій рубриці «Візитка» ми познайомимо вас, шановні читачі, із зовсім юним спортсменом Олексієм Геонею.
Спортивна акробатика - ось, той вид спорту, який представлятиє цей хлопчина. На тренування у ДЮСШ №1 до тренера Олексія Захарчука спортсмен ходить вже три роки. Каже, що дуже візитка.JPGподобаються заняття і те, як діток навчають.
- У виборі спортивної секції мені допомогли друзі, - каже Олексій. - Стрибк на акробатичній доріжці, які я виконую, допомагають розвивати витривалість, силу, спритність.
Олексій Геоня вперше виступав на змаганнях у Кам’янці. За свій бенефіс отримав диплом та 4 місце. Хлопчик із обраного виду спорту вже виконав третій розряд. Своїми суперниками він вважає однолітків, які разом з ним відвідують секцію спортивної акробатики, - Дмитра Олійника та Сергія Савчишина. Нагадаємо, що про Сергія ми вже розповідали у одному із попередніх випусків часопису.
Як і будь-який спортсмен Олексій мріє про спортивні досягнення. Вершиною цих сподівань для хлопчика буде отримання майстра спорту із стрибків на акробатичній доріжці. Тож побажаємо успіхів та перемог у здійсненні цієї мрії!

Теги: Олексій Геоня, стрибки на батуті

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.