Перейти на мобільну версію сайту


23.03.2018

УСПІХИ Й НЕВДАЧІ НА КАМ’ЯНЕЦЬКОМУ ДАЯНГУ

Таеквондо ІТФ210-11 березня в місті відбувся відкритий чемпіонат Хмельницької області з таеквандо ІТФ. У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів. До нас завітали команди з Івано-Франківської та Тернопільської областей. Хмельницьку область представляли учні ДЮСШ-2 та ПК «Сатурн». 

Декілька наших спортсменів перемогли в розділі туль: Ілля Топчієв, Дар’я Бойцарук, Настя Сурженко та Катерина Бокуліч. Олександра Блащук виборола 2-ге місце в розділі туль, а Сергій Славін, Аріана Гаврилюк і Ярослав Дробенюк 3-тє. Одразу по два 3-іх місця вибороли в туль Андрій Ратушний та Ілля Гуменний.

У спарингу Дмитро Судук та Олександр Нефедов були 1-ми, а Богдан Міщишин – 2-им. Анна Васильєва та Артем Разборський вибороли 1-ше місце в туль і 2-ге у спарингу. Андрій Ніцак та Катерина Костюк перемогли у спарингу, а в туль були 2-ми. Віталій Братенко став кращим у спарингу та 3-ім у туль. Дар’я Калинюк має в активі 2-ге місце в туль і 3-тє в спарингу. Владислав Матвієнок та Богдан Манькута посіли 3-те місце в туль і 2-ге у спарингу. Надія Топчієва та Денис Размахов стали 3-ми у спарингу. Підготував юних таеквондистів тренер Юрій Білоцький.

Також вдало виступили вихованці тренера Катерини Тютюнник. Вони змагалися у спарингу. Зокрема Андрій Загородній, Арсен Кузь, Олексій Мельник та Олександр Чинчик вибороли 1-ше місце. Ілля Вінніков та Влад Малайдах стали 2-ми. Назар Ількович, Єгор Брозянський, Ілля Корчинський та Артем Сікора посіли 3-тє місце.


Теги: чемпіонат області з таеквандо ІТФ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.