Перейти на мобільну версію сайту


07.07.2017

УНІВЕРСІАДА ЗАПИТАНЬ

УніверсіадаНеоднозначною виявилася ХІІІ літня Універсіади України. З одного боку, вона принесла К-ПНУ чимало нагород – 36 золотих, 25 срібних і 17 бронзових медалей. А з другого боку, як повідомили нам в університеті, огієнківці й досі не отримали всіх протоколів змагань універсіади. Тому немає можливості звірити всі її результати, як і немає пояснень, чому, наприклад, Сумський ДУ спочатку брав участь у 4-ій категорії ВНЗ, а потім опинився в 2-ій. 

За поточними наразі даними, студенти К-ПНУ вибороли для університету 2-ге місце серед всіх вишів країни, де є факультет фізичної культури.

104 дні – рівно стільки спортсмени факультету фізичної культури змагалися за честь і шану свого вишу в ХІІІ літній Універсіаді України.

Вручення нагород відбулося 29 червня в Києві. На ньому були присутні Дмитро Солопчук, завідувач кафедри фізичного виховання, кандидат педагогічних наук, доцент; Вадим Воронецький, старший викладач кафедри фізичного виховання, заслужений тренер України, голова спортивного клубу К-ПНУ; Ірина Романчук, студентка К-ПНУ, майстер спорту України; Тетяна Кіт, студентка К-ПНУ, майстер спорту України міжнародного класу; Анастасія Бєляєва, студентка К-ПНУ, майстер спорту України.

У підсумку К-ПНУ набрав 6523 очки, що на 1243 більше, ніж на Універсіаді України 2015 року. В медальному заліку показники такі: 36 золотих нагород, 25 срібних та 17 бронзових.

Загалом К-ПНУ взяв участь у 22 видах спорту з 33, які були в програмі ХІІІ літньої Універсіади України 2017 р. Вкотре університет проявив спроможність не тільки конкурувати зі спеціалізованими вишами, а й перемагати.

Тож, підсумки ХІІІ літньої Універсіади майже підбиті, принаймні деким. Навіть, кубки вручено. Але, цікаво, чи не зміняться її результати після перевірки та звірення всіх протоколів?


Теги: ХІІІ літня Універсіада України

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.