24.11.2017

УКРІПИЛИ ПОЗИЦІЇ

Футбол ДЮФЛУ п’ятницю 17 листопада в Кам’янці було зіграно пропущений матч 6-туру першості Дитячо-юнацької футбольної ліги (ДЮФЛ) області між командою Кам’янець-Подільського військового ліцею «Патріот» та колективом ДЮСШ міста Городок.

Гості, на жаль, запізнилися. Тому гра розпочалася близько 16:00. Наші мали ігрову перевагу, але довго не могли її реалізувати. Зокрема, на 21-хвилині Микола Саворона не реалізував пенальті – м’яч відбив воротар гостей.

Проте в 2-таймі на 37-хвилині М.Саворона реабілітував себе, завдавши сильного удару з метрів 22-25 під перекладину воріт суперника – 1:0. На 51-хвилині Назар Гриценко відібрав м’яч у захисника біля лінії чужої штрафної площі й віддав у центр на Максима Плінського, який ударом у лівий від себе кут воріт встановив остаточний результат – 2:0 на користь кам’янчан.