19.01.2018

УДЛ ПОГОСТИЛА В КАМ’ЯНЦІ

м-Футбол УДЛУ п’ятницю, 12 січня, в Кам’янці у ФОК К-ПЕМЗ пройшов матч чемпіонату України з міні-футболу (футзалу) в Українській Другій лізі, в якому формальний господар поля ФК «Нова Ушиця» приймала ФК «Дунаївці».

Як повідомив нам начальник відділу спорту Дунаєвецької РДА Микола Кулик, Дунаївці вже встигли зіграти в міні-футбольній Українській Другій лізі понад п’ять сезонів. ФК «Нова Ушиця» спочатку заявився у Відкриту хмельницьку Преміум-лігу, розпочавши із 5-Дивізіону. Зараз, після 8-турів, клуб іде на 2-му місці вже у 3-Дивізіоні. Як повідомив нам її представник Володимир Косовський, ФК «Нова Ушиця» на обидва турніри подав однакову заявку, а на звітній матч команда змушена була вийти без 3 своїх гравців.

Дунаївчани краще розпочали матч, забивши у середині 1-тайму 2 м’ячі, а за 1-2 хвилини до перерви кам’янчанин, студент К-ПНУ Володимир Муляр забив свої 2 м’ячі у ворота «Нової Ушиці» – 0:4. Після перерви «Нова Ушиця» відіграла один м’яч, але ще 3 голи дунаївчан остаточно вбили інтригу в матчі – 1:6. Фінальний результат – 2:7 на користь «Дунаївців».

м-ф УДЛЩоправда, «Нова Ушиця» подала протест на матч. На її думку, «Дунаївці» дозаявили нових гравців у недозволений термін. Розгляд протесту призначено на 18 січня.

Прикро інше. До того, що в організації футбольної справи Кам’янець програє Дунаївцям, наші вболівальники вже давно звикли. Тепер 100-тисячний Кам’янець вже поступається Новій Ушиці – смт, де проживає близько 5 тисяч мешканців, а в однойменному районі – 30 тисяч. Принаймні, вони грають в Українській Другій лізі, а Кам’янець – тільки в чемпіонаті області.