19.04.2019

У ВЕТЕРАНІВ ПЕРЕМАГАЄ «ВЕТЕРАН»

м-Футбол ветерани12-14 квітня в с.Довжок Кам’янець-Подільського району пройшов традиційний міжобласний міні-футбольний турнір серед ветеранів 40+. У ньому взяли участь 8 команд, розділені на 2 групи.

Кам’янецький ФК «Автостріт» у групі виграв з однаковим рахунком – 1:0 в «Енергетика» з Українки, Київська область та «Бершадщини», Вінницька область, але поступився 0:2 «Авангарду» з Новограда-Волинського. Із групи А з «золотими» очками із 2-го місця вийшов «Автостріт». «Авангард» залишив турнір і замість нього вийшла команда Новоукраїнки. Із групи Б вийшли луцький «Ветеран-Лучеськ» із 1-го місця, а «Фортуна», с.Довжок – із 2-го.

У фінальній четвірці було зафіксовано такі результати:
«Автостріт» – «Фортуна» – 4:2.
«Ветеран» Луцьк – Українка – 4:2.
«Фортуна» – Українка – 2:4.
«Ветеран» – «Автостріт» – 1:5.

Таким чином, переможцем турніру став «Ветеран-Лучеськ» з Луцька, який виграв всі свої матчі. На 2-му місці – кам’янецький «Автостріт», 3-тє місце в Новоукраїнки, а 4-те у «Фортуни».

Найкращим гравцем турніру став Овік Казарян («Енергетик»), найрезультативнішим гравцем – Ігор Мусорець («Ветеран»), воротарем – Ігор Лебедин («Автостріт»). Кращий гол турніру на рахунку в Олександра Скидана («Фортуна»).