Перейти на мобільну версію сайту


22.01.2016

У ШАХИ ЗІГРАЛИ Й ПРОБЛЕМИ РОЗБИРАЛИ

16-17 січня в Кам’янці пройшов чемпіонат міста з активних (швидких) шахів, коли одному шахісту на партію дається 30 хвилин. У турнірі, який проводився за швейцарською системою, взяли участь 14 шахістів, які Шахипровели 7 партій.

Найкраще ігрову дистанцію пройшли двоє – Віктор Лічкевич та Дмитро Горєлов, які набрали по 5,5 очок. Багато хто пошкодував, що переможець визначався не «золотою» партією, а коефіцієнтом. Він виявився кращим у чемпіона міста Дмитра Горєлова. Замкнув трійку призерів голова міської федерації Ігор Шевага. Слідом за ними розташувалися Віктор Стороженко, Михайло Гребелюк та Валентин Скоробогатов.

Після нагородження розпочалося обговорення проблем у клубі «Гросмейстер» та міській федерації. Із позитивного можу відзначити те, що на цей рік заплановано провести традиційний поважний турнір «Дзвони Чорнобиля», і федерація намагатиметься зробити це із електронними годинниками, яких у клубі поки що недостатньо. Також учасник та спонсор багатоетапної міської першості з блискавичних шахів Валентин Скоробогатов планує цього року збільшити призовий фонд турніру.

Із негативних моментів – суперечки між керівниками ШШК «Гросмейстер» Анатолієм Дубовим та головою федерації Ігорем Шевагою, а також між останнім та Валентином Скоробогатовим. Сподіваюся, вони порозуміються. Також з’ясувалося, що новоспечений чемпіон міста Дмитро Горєлов, який вигравав серйозні турніри, заробив найкращий рейтинг у місті, в тому числі обіграючи кандидатів, сам не має звання кандидата. Це тому, що відповідні документи досі не подано.

Тож, сподіваюся, що поставлені проблеми будуть вирішені вчасно й належним чином.

Теги: шахи

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.