11.10.2019

У КАМ’ЯНЦІ ІСКРИЛА «ІСКРА»

Футбол область-т«Фортеця» Кам’янець – «Іскра» Теофіполь – 0:2. «Фортеця»: Образцов, Савченко, Сахнюк, Соловей, Луцев, Мартинюк, Штельмах, Степанянц, Лискун (Мельник), Мойсеєв, Вапничний. «Іскра»: Шуль (61. Король), Грицик, Щасливий, Садов’юк, Сторожук, Лебідь, Поліщук, Бондар, Середюк, Назарук, Самойлюк.

У суботу 5 жовтня в матчі 12-туру чемпіонату області (ЧО) з футболу кам’янецька «Фортеця» приймала теофіпольську «Іскру». У кінці бідного на гострі моменти 1-тайму гравець гостей Олександр Назарук з метрів 10-12 незручним ударом м’яча об землю відправив смугастого у дальній від себе лівий кут воріт «Фортеці». На 56-хвилині «Іскра» провела атаку правим флангом, а пас у центр низовим ударом у лівий кут замкнув теофіполець Олег Самойлюк – 0:2. Ще декілька своїх можливостей теофіпольці не реалізували.

У наших запам’яталися два удари здалеку Іллі Штельмаха – на 17-й та 81-хвилинах, але у воротах «Іскри» надійно зіграли її воротарі Юрій Шуль, а потім Сергій Король. Також з гострого кута на 84-хвилині бив фортечник Валентин Сахнюк, але підкручений м’яч пролетів вище воріт.

Тож, поразка «Фортеці» – 0:2. Наступний свій матч вона зіграє 12-13 жовтня в Красилові проти «Случа».