Перейти на мобільну версію сайту


06.11.2015

У ФУТБОЛ ЗІГРАЛИ Й ТРЕНЕРА ВШАНУВАЛИ

29 жовтня в Кам’янці завершився традиційний, вже 32-ий дитячо-юнацький турнір з футболу пам’яті колишнього директора ДЮСШ-2, футбольного тренера Станіслава Кузовенкова, який також тренував міську команду «Авангард» та «Поділля» у 1960-ті роки.

Змагання проходили у трьох вікових групах. Серед наймолодших гравців 2006-2007 р. н. переможцями стали футбол дітифутболісти кам’янецького «Форварда-ДЮСШ-2» (тренер Віктор Залісний). Слідом за ними розташувалися «Імпульс-ДЮСШ-2» (тренер Володимир Пташник), «Парма» (м.Київ, тренер Олександр Сугирій) та «Сайгон» (м.Київ, тренер Юрій Фролов).

Найбільша кількість команд (аж семеро) була в турнірі середньої вікової групи – 2004-2005 р.н. Тут перемогу святкували вихованці київської ДЮСШ-17 (тренер Владислав Топчій), друге місце у кам’янецького «Форварда-ДЮСШ-2», третє в нашого «Поділля-ДЮШ-2» (тренер Олексій Муляр), а четверте – в кіцманської ДЮСШ (тренер Онуфрій Савчук).

У змаганні найстарших футболістів – гравців 2002-2003 р.н. - лише останній тур назвав ім’я переможця. Ним стала команда київської ДЮСШ-17, яка мінімально обіграла кам’янецький «Імпульс-ДЮСШ-2» - 0:1. Тренером киян є колишній кам’янчанин Дмитро Прокопець, який також розпочинав свій футбольний шлях у кам’янецькій ДЮСШ. У команди «Імпульс-ДЮСШ-2» - ІІ місце. За ними в турнірній таблиці розмістилися «Автосонік-ДЮСШ-2» (тренер Володимир Лукашевич) та «Поділля-ДЮСШ-2».

Теги: футбол

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.