09.05.2019

У ФІНАЛІ «АВТОВИКИ» З «ОЛІМПІЙЦЯМИ»

Футбол районУ суботу 4 травня на стадіоні ПДАТУ пройшли півфінальні матчі розіграшу Кубка району з футболу ім. Анатолія Крупицького. Першими на поле вийшли «Граніт» Думанів та кульчиєвецький «Олімп». Якщо 1-тайм їм ще пощастили зіграти при нормальній погоді, то 2-тайм під проливним дощем вони боролися не лише із суперником, а й негодою.

У середині 1-тайму «Граніт» отримав право на штрафний удар справа. Влад Олійник навісив у район дальнього кута воротарської площі, й там Валерій Волошин, високо вистрибнувши, головою відправив м’яч у ворота «Олімпа». Але за декілька хвилин футболісти Кульчиєвець заробили пенальті, й Денис Присяжний послав м’яч у правий від себе кут воріт – 1:1.

За 2 хвилини після початку 2-тайму Артем Гонтар справа прострілив на дальню штангу, а Сергій Матковський, замкнувши цей пас, вивів «Олімп» вперед – 2:1. На 79-хвилині А. Гонтар уже з району лівого кута штрафної сильно пробив у ближній верхній кут воріт «Граніту», м’яч влучає у перекладину, б’ється в землю й відскакує на праву штангу, де Андрій Лупійчук спокійно добиває його в ворота – 3:1. Здавалось би, гру зроблено.

Проте іншої думки були гравці Думанова. На 84-хвилині навіс В. Олійника справа ударом з метрів 7-8 головою у ближній правий кут воріт перетворює на гол Сергій Ратушняк – 3:2. А на останній 5-ій компенсованій арбітром Сергієм Снігуром хвилині, той же Ратушняк на швидкості обігрує захисника і сильним низовим ударом із метрів 17-18 вражає дальній правий кут воріт – 3:3.

Добре закручену інтригу матчу мали вирішити післяматчеві пенальті. Спочатку гравці забили по 1 удару, а потім воротар «Олімпа» – Роман Ткачук відбиває 2 пенальті. Водночас його партнери забивають ще тричі – 4:1, й «Олімп» Кульчиївці стає першим фіналістом.

Хто стане другим, мала розсудити зустріч великослобідського «Автостріту» з «Дністром» Стара Ушиця. У 1-таймі гравці «Автостріту» мали декілька непоганих можливостей, але реалізувати їх не змогли. Натомість добре організована оборона автовиків дозволяла захисникам підключатися до атак. На 59-хвилині Владислав Полторацький навісив справа у центр штрафної, де Олександр Пастух відкрив рахунок. Минає лише 3 хвилини й аналогічний навіс В. Полторацького дністряни зрізають у свої ворота – 2:0. На 68-хвилині Олег Барицький з місця лівого інсайда входить у штрафну і майже від лінії воріт віддає в район 11-метрової позначки, де Олег Ткачук низовим ударом сходу вражає лівий від себе кут воріт «Дністра» – 3:0. Але найкращий м’яч мабуть забив автовик Роман Гуменюк. Зробив він це в один дотик з ходу, перекинувши м’яч через воротаря.

Дністряни намагалися активізувати свої дії в атаці, проте автовики почали ловити їх на контратаках. На 84-хвилині атака «Автостріту» по центру закінчилася пасом Р. Гуменюка, і Сергій Нечай поставив фінальну крапку в матчі – 5:0 – перемога «Автостріту».

Отже, у фіналі Кубка А. Крупицького 9 травня зустрілися великослобідський «Автостріт» та кульчиєвецький «Олімп». Звіт про матч - у наступному номері «Ключа».