Перейти на мобільну версію сайту


12.01.2018

У ЧО ТЕЖ ОСТАННІ ПРИГОТУВАННЯ

м-Футбол областьОбласна федерація футболу (ФФ) оприлюднила регламент майбутнього «Чемпіонату області (ЧО) з міні-футболу (...) 2017-2018 рр». Розпочати його планують 20-21 січня.

Дві команди Кам’янця – міська («Фортеця-КПНУ») та районна («Атланта») планують взяти участь у цьому чемпіонаті. Я звернув увагу на деякі організаційні норми регламенту.

Чемпіонат має пройти в 2 етапи – груповий етап, коли команди розподіляються на дві групи за територіальним принципом і грають у 2-кола. Наступний – фінальний етап виходять по 3 кращі команди з кожної групи (ст.5.1). Фінальний етап команди грають у 1 коло (ст.5.2).

Переноси матчів можливі лише за обопільної домовленості обидвох команд (ст.8.4). У заявку вноситься не більше 20 гравців (ст.9.1). Гравці-професіонали до змагань не допускаються (ст.34.3). Цікавим є стаття 35 про переходи гравців. Зокрема, її частина 2 говорить: «Термін переходів гравців визначається трансферним періодом, затвердженим ХОФФ та ФФУ». Минулими роками чемпіонат області тривав близько двох місяців. Коли за такий короткий період ще вміститься «трансферний період»? В обласній ФФ кажуть, що або між колами, або між груповим та фінальним етапами, а залежатиме це від кількості команд учасниць. 

Думаю, що позитивним фактом є те, що стаття 37.2 регламенту говорить: «Реєстрація гравця полягає у видачі «паспорта гравця», а ст.38.1: «Видачу паспорта гравця проводить ХОФФ через статистичну базу ФФУ».

Не зрозумілим є поки що розмір заявкового внеску команди на ЧО. В обласній ФФ кажуть, що не виключено, що його взагалі не буде. Сподіваюся, що відповіді на ці та низку інших питань ми отримаємо найближчим часом.


Теги: чемпіонат області, регламент

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.