02.03.2018

У БОРОТЬБІ З ЛІДЕРАМИ

м-Футбол діти23 лютого кам’янецька дитяча «Фортеця» приймала в пропущеному матчі 10-туру чемпіонату України з футзалу серед дітей до 13 років хмельницький «Спортлідер».

На 4-хвилині кам’янчанин Максим Ганик влучив у праву штангу воріт гостей. Хмельничани відповіли атакою, і пас зліва на дальній штанзі замкнув Артем Лисенко. Наші відповіли виходом Захара Хамелюка один на один з воротарем, але м’яч пройшов вище воріт.

На початку 2-тайму хмельничанин А.Лисенко забив другий м’яч – 0:2. М.Ганик вийшов на воротаря, обвів його, але удар заблокували захисники. Потім він же вийшов один на один і вдарив ледь вище воріт. Та на 19-хвилині кам’янчани подали кутовий справа на дальній кут штрафної, і там Ілля Єфимович завдав влучного удару – 1:2. Але за 2 хвилини хмельничанин Данило Бевз зблизька забив третій м’яч – 1:3. Згодом воротар гостей Влад Житніковський ліквідував гострі випади З.Хамелюка та Іллі Теплюка.

м-Футбол діти-1Натомість, хмельничани вивели Д.Бевза один на один з воротарем, і той встановив остаточний результат матчу – 1:4 на користь «Спортлідера».

«Дністер» Новодніст. – «Юн.-Полісся» Житом. – 0:11.
ДЮСШ «Дунаївці» – ДЮСШ Городенка – 1:2.
«Фортеця» Кам. – «Спортлідер» Хм. – 1:4
«Освіта» Ч-ці – ДЮСШ Городенка – 1:3