Перейти на мобільну версію сайту


04.10.2019

ТУРНІРИ НА ВСІХ ШИРОТАХ

Боротьба-1Міжнародний турнір
27-29 вересня в м.Кошице (Словаччина) відбувся II Міжнародний турнір з вільної боротьби. Успішно виступили вихованці тренера ДЮСШ-2 Володимира Костинюка. Срібним призером став Давид Костинюк (в/к 74 кг), а бронзовими призерами стали Назар Валерський (в/к 35 кг), Михайло Федорак (в/к 37 кг) та Дамян Костинюк (в/40 кг).

Всеукраїнський турнір
26-28 вересня в Тернополі пройшов 7-ий Відкритий всеукраїнський турнір Кубок міського голови Тернополя. У ньому взяли участь 215 спортсменів з команд Угорщини, Румунії, Молдови, Білорусі та України.

У віковій групі кадетів 2004 р. н. та молодших успішно виступили кам’янецькі борці. Зокрема, Єгор Горох у в/к 62 кг та Вадим Руденюк у в/к 85 кг вибороли 2-ге місце. Олег Яковенко та Тарас Река, обоє у в/к 52 кг, посіли 3-тє місце.

БоротьбаВсеукраїнський турнір
20-22 вересня в с.Карачин Виноградівського р-ну, Закарпатської області був проведений XI Міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків пам’яті видатного тренера Закарпаття Е.Кудрона та з нагоди Дня м.Виноградова.

Переможцем змагань став вихованець ДЮСШ-2 Ілля Бойко, а бронзовим призером – Назар Валерський. Гідно боролися Дам’ян Костинюк та Іван Васьков. Підготував спортсменів тренер Володимир Костинюк.


Теги: турніри з вільної боротьби

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.