08.03.2019

ЦІКАВА ГРА, ЗДОБУТКИ І СКАНДАЛ

м-Футбол район1-3 березня пройшли заключні 5-7 тури чемпіонату району з футзалу в Районній Вищій лізі (РВЛ). На ці матчі майже всі команди укріпили свої склади, як порівнювати з 1-3-турами. Поєдинки принесли такі результати:

5-тур
«Фортуна» Козак – «Автостріт» Велика Слобідка – 2:6.
«Октава» Сл.-Рихтівська – «Цементник» Сл.-Гуменецька – 7:2.
«Лідер» Гуменецька ОТГ – «Довжок» – 4:3.
«Атланта» Гаврилівці – «Колос» Сл.-Кульчиєвецька – 14:3.
«Лідер» – «Цементник» – 6:2.

Ключовий характер мав матч лідерів – великослобідського «Автостріту» зі слобідко-рихтівською «Октавою». Напружений цікавий матч краще розпочали «октавники», які на 13-хвилині використали помилку суперників, і Влад Вишинський відкрив рахунок. На 23-хвилині Артем Сосніцький ударом з гострого кута зліва довів перевагу «Октави» до 2:0. Але на 30-хвилині автовик Вадим Барицький віддає у центр, і Ростислав Морозов забиває м’яч під перекладину воріт «Октави». Через 2-хвилини простріл В. Барицького в центр, і Вадим Стасюк зрівнює рахунок. Нічия – 2:2.

Далі лідери вигравали свої матчі. Перемога «Довжка» над «Фортуною» вивела «Довжок» на 5-те місце.

Але цей чемпіонат не обійшовся без скандалу. Ми повідомляли, що 2 матчі «Октави» в 1-2 турах не зіграли. Якщо гру із «Фортуною» все ж відіграли 27 лютого, то проти «Лідера» не виходило ніяк. Президент «Октави» Михайло Прокопов сказав: «Перед початком чемпіонату ми просили Віктора Дорожа (начальник відділу спорту, культури РДА), щоб нам не ставили матчів на 22 та 23 лютого. Нам казали, що ЧР почнеться 24 лютого, але почали 22. Потім ми просили гру 22 лютого проти «Лідера» перенести на годину пізніше. Спочатку В. Дорож сказав, що гру перенесено. Але коли ми прийшли, він сказав, що гри не буде, зіграєте пізніше. Ми погоджувалися у будь-який день від неділі 24 лютого до п’ятниці зіграти цей матч. Нам не дали зіграти. А в останній день турніру присудили технічну поразку. Якщо перенесення матчу можливе лише за взаємною згодою команд, то чому нашу гру із «Автострітом» було перенесено на годину пізніше без нашої згоди? До речі, ми це не оскаржували. Хотілося б, щоб на першому місці були людська честь і гідність».

Від себе скажу, що протилежна сторона критикувала «Октаву» за намагання переносити матчі. Не тільки згадані, а ще її гру 5-туру проти «Цементника» (із 11:00 на 09:00).
За підсумками змагання чемпіоном району став великослобідський «Автостріт», який гідно пройшов турнірну дистанцію, вигравши 5 матчів, маючи 2 нічиї і жодної поразки. «Октава» посіла 2-ге місце, «Атланта» – 3-тє місце.

м-Футбол район-тЧемпіонами району в РВЛ-2019 стали: воротарі – І. Лебедин та С. Чорнобай, польові гравці – Вд. Барицький, Вд. Стасюк, Ол. Барицький, Вл. Полторацький, М. Богонос, І. Козак, Р. Морозов, А. Іщук, Рм. Гуменюк, Вм. Гончарук, В. Успенський.

Кращим воротарем визнано Ігоря Лебедина (Автостріт), найстарший гравець – Володимир Микитюк (Фортуна), бомбардиром – Артур Телесницкий (Довжок, 12 – м’ячів), а кращим гравцем турніру – Вадима Стасюка (Автостріт).

Сторінки «КЛЮЧА» відкриті для викладу точок зору різних сторін.