24.05.2019

«ЦЕМЕНТНИК» ВИХОДИТЬ У ГРУПУ ЛІДЕРІВ

Футбол містоМатчем Довжок – «Цементник» завершилася програма 4-туру чемпіонату міста (ЧМ) з футболу. На 14-хвилині під час атаки «Цементника» з подачі Максима Єдинака Артем Левандовський забив гол. Цей єдиний м’яч і приніс перемогу «Цементнику» – 1:0.

У вівторок матчем Довжок – «Буревісник» розпочався 5-тур. Гра була багатою на голи. На 18-хвилині «Буревісник» після удару Дмитра Калинюка відкрив рахунок, але за 2 хвилини Олександр Гикавчук його зрівняв – 1:1. «Буревісник» додав в активності, й голи Вадима Глуховатого, Дмитра Шперчука та Олександра Лігуна дозволили піти «студентам» на перерву, виграючи 4:1. У 2-таймі Валентин Дубінський скоротив розрив у рахунку до 4:2. Та все ж м’ячі Івана Мужила та Віталія Косовського встановили остаточний рахунок у матчі – 6:2 перемога «Буревісника».

Футбол місто-тУ середу зустрілися «Фортеця-АТО» з «Цементником». Певну перевагу за гострими моментами мав «Цементник». На 73-хвилині Максим Щербина на правому фланзі отримав м’яч від Олександра Перегняка, обігруючи двох захисників, вийшов до воріт і вже з 5-7 метрів послав «смугастого» у ворота повз воротаря. Перемога «Цементника» – 1:0.

Довжок – «Буревісник» – 2:6.
«Фортеця-АТО» – «Цементник» – 0:1.