Перейти на мобільну версію сайту


05.02.2016

ТРИ ТУРИ ЗІГРАНО І СТАРТ НОРМАЛЬНИЙ

29 січня стартував новий чемпіонат міста (далі – ЧМ) з міні-футболу (футзалу). Як ми вже писали в минулому номері, 10 команд вийшли на старт першості. Матчі перших 3-ох турів принесли наступні результати:

1-тур, 28 січня

«Атланта» – «Фортуна» - 1:1;
«ЗМІ» – «Авто-стріт» - 4:6;
«Довжок» – «Спартак-КПНУ» - 2:6;
«Фортеця-КПНУ» – «Товтри» - +:-;
«Октава» – «Р.Фільварки» - 2:1.

2-тур, 29 січня

«Фортуна» – «ЗМІ» - 3:1;
«Авто-стріт» – «Довжок» - 6:1;
«Спартак-КПНУ» – «Фортеця-КПНУ» - 1:3;
«Товтри» – «Октава» - 3:7;
«Р.Фільварки» – «Атланта» - 1:3.

3-тур 30 січня

«Р.Фільварки» – «Фортуна» - 4:4;
«Довжок» – «ЗМІ» - 13:1;
«Фортеця-КПНУ» – «Авто-стріт» - 8:1;
«Октава» – «Спартак-КПНУ» - 4:1;
«Атланта» – «Товтри» - 7:2.

«Фотеця-КПНУ» – «ЗМІ» - 8:1 (4-тур)
«Фортеця-КПНУ» – «Довжок» - (5-тур)

Представляючи наше місто у фінальній частині чемпіонату області, «Фортеця-КПНУ» зіграла два матчі наступних 4-5 турів ЧМ заздалегідь.

Як бачимо, зіграні матчі, мабуть, поки що не принесли сенсацій. Лідерство «Фортеці-КПНУ», «Октави» та «Атланти» – із цього прогнозовано розкладу. Студенти-фортечники в постійному режимі тренувань. «Октава» укомплектована досвідченими футболістами. Якщо в «Атланті» таких, можливо, менше, то відчувається підхід до організації гри вихованця як кам’янецького футболу, так і академії донецького «Шахтаря» Андрія Шибка. Думаю, що непоганий міні-футболпотенціал мають «Руські фільварки», «Спартак-КПНУ» та ще низка команд.

Із повчальних моментів: на прикладі матчу «Довжок» – «ЗМІ» глядачі побачили, що означає зіграти в міні-футбол однією четвіркою. Команда, яка учасниці чемпіонату області «Фортуні» при наявності замін програла лише 3:1 – без замін зазнала розгромної поразки - 13:1.
Із неординарного можна згадати розіграш штрафного командою тих же ЗМІ. Даниїл Марчук підбіг до м’яча, впав біля нього, наче віджимався від підлоги, суперники засміялися, а його партнер Артем Гонтар вразив правий кут воріт автовиків, які, щоправда, все ж виграли цей матч – 4:6. Уперше у ЧМ Кам’янця грає темношкірий футболіст. Він, виступаючи за «Довжок», вже встиг отримати прізвисько кам’янецький Луїс Адріано.

Тож, найцікавіше, зокрема очні ставки лідерів між собою, ще попереду. Тим паче, що цілком можливим є приїзд на такі матчі футболістів української «Екстра-ліги» з хмельницького «Спортлідера», які є студентами К-ПНУ. Регламент ЧМ-2016 це дозволяє.
Нагадаю, що матчі розпочинаються в п’ятницю о 15:00, а в суботу та неділю - о 10:00, у ЗОШ №17.

Теги: міні-футбол

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.