06.03.2020

ТРЕТІ В ГРУПІ

Футзал жінки28-29 лютого в Кам’янці у ФОК-КЕМЗ пройшли ігри 2-кола групового етапу чемпіонату України з футзалу в Українській Першій лізі серед жіночих команд. Команди розділені на 4 групи. Матчі 1-кола пройшли в Луцьку (див. «Ключ», 6 грудня 2019).

На жаль, не приїхала команда Кременця – КОГПА, за що отримала технічні поразки 0-5. Також не одразу почався матч кам’янецької «Квітки на камені» проти хмельницької ДЮСШ-1. Через забудькуватість декого із хмельничан та принциповість деяких кам’янчан організаційні дискусії на теми підошви відтягнули початок гри на 20 хвилин.

Хмельничанки ще після 1-кола практично забезпечили собі вихід із групи, набравши 9 очок із 9-и. У Кам’янці вони перемогли «Квітку» 1-2 (О. Арсенюк) та Луцьк 1-0. Це вивело їх в наступний етап із 1-го місця.

Футзал жінки-тКам’янецька «Квітка на камені», що представляє Кам’янець-Подільский район (тренери Олександр Дорож та Іван Боднар) обіграла луцький «Легіон». На 5-хвилині Ольга Арсенюк відкрила рахунок, але «Легіон» відновив рівновагу – 1-1. На 12-хвилині Ірина Якимчук обвела воротаря гостей і знову вивела «Квітку» вперед -2-1.

Попри те, що лучанки зрівняли рахунок – 2-2, на 24-хвилині О. Арсенюк завершила затяжну атаку «Квітки» влучним ударом у дальній лівий кут воріт.

Тож, перемога «Квітки» – 3-2, але в наступний етап проходять хмельничанки та луцький «Легіон».