Перейти на мобільну версію сайту


13.04.2012

«Тато, мама, я – спортивна сім’я»

тато-мама-я.jpg31 березня у спортивній залі К-ПНУ ім.І.Огієнка пройшов І етап міських змагань серед спортивних сімей «Тато, мама, я – спортивна сім’я» з нагоди Міжнародного дня сім’ї. Змагання були організовані міським відділом у справах сім’ї, молоді та спорту, об’єднанням підліткових клубів за місцем проживання і кафедрою спорту та спортивних ігор факультету фізичної культури національного університету.
У змаганнях взяли участь 8 спортивних сімей міста. Сімейні команди змагалися у таких естафетах: «Гімнастична лавка», «Баскетболіст», «Футбол», «Дартц» та в спортивній вікторині на тему «XXIX Олімпійські ігри» та «Євро-2012». За підсумками змагань І місце виборола сім’я Філіпчуків, ІІ місце – сім’я Куцих, ІІІ місце – сім’я Маївки. Слід відмітити, що в змаганнях взяла участь і багатодітна сім’я Тихунів.
Сімейна команда Філіпчуків, яка виборола І місце візьме участь в обласних змаганнях, які відбудуться 21 квітня в м. Хмельницькому.
Команди-переможниці та призери були нагороджені дипломами, медалями та цінними подарунками.
Спонсорами змагань виступили мережа магазинів «Fashion street» (директор Інна Дасюда), підприємці Олексій Мірко та Анатолій Шаламай, депутат обласної ради Олег Демчук.
Організатори змагань вдячні ректору К-ПНУ ім.І.Огієнка Олександру Завальнюку і колективу кафедри спорту та спортивних ігор факультету фізичної культури за надану спортивну залу та допомогу в організації й проведенні змагань.

Теги: сімейні змагання

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.