СИНХРОННО ПЕРЕМАГАЛИ

Футзал Премуім2-Дивізіон
«Біжуча лань» Кам’янець – «Червона зірка» 6-1. «Біжуча лань»:
Образцов – Гонтар, Марчук, Присяжний, Заковоротний – Ткачук, Сахнюк, Лискун, Степанянц, Ільницький. Граючий тренер і представник – Артем Гонтар.

У неділю 22 грудня пройшли матчі 8-туру першості Відкритої Хмельницької Преміум-ліги.

У 2-Дивізіоні виступає кам’янецька команда «Біжуча лань». Кам’янчани грали проти «Червоної зірки». Наші відкрили рахунок – це зробив Олександр Заковоротний. Потім Назар Ткачук довів перевагу «Лані» до 2-0. Але суперник відіграв 1 м’яч – 2-1.

Натомість, у 2-таймі забивали лише кам’янчани. Двічі це зробив О. Заковоротний – 4-1, а голи Дениса Присяжного та Даниїла Марчука, встановили остаточний результат – 6-1 перемога «Лані».

5-Дивізіон, група С
«Авто-стріт» Кам’янець – «Електротранс» 5-3. «Авто-стріт»:
Пастух – Зубик, Лівандовський, Гришак, Буртовий – Гончарук, Козак, Лебедин

У суботу 21 грудня в 5-Дивізіоні Преміум-ліги пройшли матчі 5-туру. Кам’янецький «Авто-стріт» грав проти «Електротрансу». Попри те, що транспортники відкрили рахунок, наші відповіли влучними ударами Олега Зубика та Ростислава Гришака – 2-1.

У 2-таймі знову Р. Гришак, а також Сергій Буртовий довели перевагу «Авто-стріта» до 4-1. «Елеткротранс» скоротив своє відставання до 4-2. Наприкінці гри команди обмінялися голами. У кам’янчан відзначився Р. Гришак, зробивши хет-трик.

Тож перемога «Авто-стріта» – 5-3.