26.07.2019

СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ШАХІСТА

ШахиМіський турнір
У День шахіста 20 липня в Кам’янці пройшов дитячий шаховий турнір зі швидких шахів (рапід), коли шахістам давалося по 10 хвилин на партію та додатково по 5 секунд за кожен хід (10+5). Змагання зібрало десяток активних учасників, які були розділені на 2 групи.

Переможцями груп стали два Андрії – Дудко та Стрільчук. Вони й зустрілися у фінальному двобої за 1-2 місця. Тут переміг А. Стрільчук, який став переможцем турніру, а в А. Дудка – 2-ге місце. У поєдинку за 3-4 місця Олександр Чігарєв виграв у Максима Смірнова. Медалі переможцям надала громадська організація кам’янецьких воїнів-«афганців».

По завершенню турніру голова міської федерації шахів Ігор Шевага та батьки юних шахістів організували дітям на їхнє «професійне» свято солодкий стіл.

Шахи ГорєловМіський бліц-турнір
На День шахіста провели своє змагання й дорослі шахісти Кам’янця. Це був 6-етап міського марафону бліц-турнірів, в якому взяли участь 13 учасників.

Переможцем цього етапу став Дмитро Горєлов, який зараз навчається в Вінниці (11,5 очок), а 2-ге місце посів Віктор Дашко (9,5), який вже декілька років проживає в Тернополі. Тому ці двоє шахістів не отримали очок у залік до річного 10-етапного марафону. На відміну від них кам’янчани, які постійно беруть участь у більшості етапів марафону, такі очки отримали. Зокрема, Віктор Стороженко, який на цьому етапі став 3-ім (8,5), набрав 100 очок у річний залік. 4-5 місця етапу розділили Олександр Довгалюк та Юрій Зайцев (по 7,5 та по 70). 6-7 місця за етап посіли Валерій Нестеренко та Андрій Дудко (по 7 і по 45). 8-ме місце посів Володимир Юзюк (6 та 30), 9-те – Денис Іванов (4 і 20). Андрій Стрільчук та Богдан Галачинський, які розділили 10-11-те місця за етап, отримали по 3,5 очки за етап та по 5 очок в річний залік бліц-турнірів-2019 року.