Перейти на мобільну версію сайту


29.01.2016

СУПЕРЕЧКИ ПРИВЕЛИ ДО ПОРОЗУМІННЯ

Вельми жвавими видалися два зібрання представників футбольних команд, які зголосилися взяти участь у новому чемпіонаті міста. У багатьох ще залишилися свіжими в пам’яті скандальні моменти минулорічної першості. Тут і небездоганне суддівство, і подача та розгляд скарг у не найкращий спосіб і не тільки це.

Такі команди як «Фортуна», «Октава» закликали змінити стан справ у проведенні міської першості, як аргументував свою позицію президент «Октави» Михайло Прокопов, щоб негативні явища річної давності не повторилися зараз. Активну участь в обговоренні взяли представники «Товтрів», «Фортеці-КПНУ», «Руських фільварків», «Автостріта», «Спартака-КПНУ», «ЗМІ» та інших команд.

У процесі запальних дебатів більшість команд підтримала пропозиції новаторів. Зокрема, команди матимуть право дозаявити гравців до початку 4-туру першості (до повної кількості – 15 гравців). По-друге, вирішено міську першість-2016 зробити відкритою для гравців не лише наших міста та району, а й для футболістів інших районів та областей. На подачу протесту дається не більше ніж 2 години, а розглянути його мають не пізніше ніж за одну добу. Введено золотий матч у разі рівності очок двох перших команд. Суддів, які «зламали» матчі, усуватимуть від арбітража.

Заявковий внесок становить 1400 грн із команди. Матчі проходитимуть у п’ятницю, суботу та неділю у спортзалі ЗОШ №17. Також проведено жеребкування. Перші два тури мають наступний календар:

1-тур, 28 січня, п’ятниця (15:00).

«Атланта» – «Фортуна»;
«ЗМІ» – «Авто-стріт»;
«Довжок» – «Спартак-КПНУ»;
«Фортеця-КПНУ» – «Товтри»;
«Октава» – «Р.Фільварки»;

2-тур, 29 січня, субота (10:00).

«Фортуна» – «ЗМІ»;
«Авто-стріт» – «Довжок»;
«Спартак-КПНУ» – «Фортеця-КПНУ»;
«Товтри» – «Октава»;
«Р.Фільварки» – «Атланта».

Теги: міні-футбол

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.