26.07.2019

СЦЕНАРІЇ НА ВСІ СМАКИ

Футбол районУ суботу 20 липня пройшли матчі 1/4 фіналу розіграшу Кубка району з футболу. Матчі характеризувалися як доволі різними сценаріями, так зрештою і різноманітними результатами.

Найбільш результативним на цій стадії вийшов матч, у якому «Вітагро» Залісся-1 приймав удома нефедівську «Студеницю». Рахунок відкрили гості, футболісти Нефедівців, але «Вітагро» його зрівняв – 1:1 (Олександр Пастух). Потім знову «Студениця» вийшла вперед, а футболіст Залісся О. Пастух знову відновив рівновагу – 2:2. Та все ж, ще перед перервою «Вітагро», забивши третій м’яч, вийшов вперед – 3:2 (Олександр Заяць).

Натомість, у 2-таймі забивали лише господарі поля. Їхні чотири голи (Сергій Нечай – 2, Даниїл Марчук та О. Пастух) створили комфортну перевагу для «Вітагро», як і підсумковий рахунок гри – 7:2 на користь «Вітагро».

Команди думанівського «Граніту» та великослобідського «Авто-стріту» схрестили зброю в Кам’янці на Центральному міському стадіоні. Автовики нарікали на відсутність у своєму складі 4-ох своїх гравців основного складу. 1-тайм видався цікавим, але безгольовим – 0:0. На початку 2-тайму після подачі кутового зліва небезпечно пробив гравець «Граніту», але у воротах «Авто-стріту» надійно зіграв воротар Ярослав Гаращук. «Автовики» відповіли спочатку дальнім ударом з метрів 25-30 Олега Барицького ледь вище лівої від нього «дев’ятки». На 57-хвилинні автовик Денис Гаращук сходу пробив і з метрів 7-8 трохи вище воріт.

Коли команди обмінялися безгольовими атаками і здавалося, що основний час закінчиться в нічию та глядачі побачать післяматчеву серію пенальті, то «Граніт» на 87-хвилині схилив шальки терезів на свою користь. Швидку атаку Думанова завершував один гравець, який, завдавши удару з метрів 16, влучив у праву від себе штангу воріт. М’яч відскочив до Сергія Кухара і той з метрів 12-ти сходу послав м’яч під перекладину воріт «Авто-стріта».

Слобожани відповіли своєю атакою, але м’яч після удару їхнього гравця з метрів 12-14-ти пролетів лівіше воріт. На 90+3 хвилині матчу остання атака в матчі «Граніту» закінчилася навісом С. Кухара на дальню праву штангу, й Сергій Ковальчук ударом головою послав м’яч у дальній лівий від себе кут воріт. Тож, 2:0 – перемога «Граніта» й перша у цьому році поразка «Авто-стріту».

Оригінально зробили «Цементник» та «Колос» зі Слобідки-Кульчиєвецької, погодившись зіграти матч на полі дещо меншому, ніж звично. Рахунок відкрили цементники, м’яч забив Дмитро Баранець, але ще в 1-таймі «Колос» зрівняв рахунок – 1:1. Відзначився Максим Мукомол. У 2-таймі голи Олександра Мозолюка та Дмитра Боднара встановили остаточний результат – 1:3 – перемога «Колоса».

Напруженим був двобій у Приворотті, де місцевий «Нібулон» приймав переможця групового етапу групи А поточного чемпіонату району панівецький «Замок». Як і належить більш іменитому, рахунок відкрили замковики. Це зробив зі штрафного Сергій Бойчук. Згодом «Замок» подвоїв свою перевагу – 0:2. Відзначився Дмитро Буляк. Але господарі поля не розгубилися і спочатку скоротили розрив у рахунку до 1:2, а потім поновили рівновагу – 2:2. Та все ж останнє слово у матчі залишилося за Панівцями. Сергій Лабанський приніс перемогу своїй команді – 2:3. Це забезпечило «Замку» вихід до півфіналу.

1/4 фіналу:
1. «Нібулон» Привороття – «Замок» Панівці – 2:3.
2. «Вітагро» Заліся-1 – «Студениця» Нефедівці – 7:2.
3. «Цементник» Сл.-Гуменецька – «Колос» Сл.-Кульчієвецька – 1:3.
4. «Граніт» Думанів – «Авто-стріт» Велика Слобідка – 2:0.

Зараз футбольне життя в районі бере перерву до 17-18 серпня. Саме на ці дні намічено півфінальні матчі Кубка району, в яких у Кам’янці (на нейтральному полі) зустрінуться: