19.07.2019

СТАРТУВАЛИ НЕ БЕЗ СЕНСАЦІЇ

Футбол районУ суботу 13 липня стартував розіграш нового Кубка району з футболу. Подали свої заявки на Кубок району (КР) 9 команд. Тож, треба було провести неповну одно-матчеву 1/8 фіналу, щоб визначити вісімку чверть фіналістів.

Відповідно до результатів групового етапу поточного чемпіонату району, а також самого жеребкування, на цій стадії «Студениця» Нефедівці повинна була прийняти староушицький «Дністер». Беручи до уваги те, що «Дністер» демонстрував непоганий футбол у чемпіонаті, фаворитом цієї пари справедливіше було би вважати саме його. Але Нефедівці згуртували цікаву команду яка, схоже, не проти були поборотися за вихід до чвертьфіналу навіть із поважним суперником.

Гра команд у 1-таймі була доволі рівною. Спочатку «Студениця» відкрила рахунок з пенальті, а потім, також із пенальті, «Дністер» його зрівняв – 1:1. Натомість, у 2-таймі Нефедівці забили 4 м’ячі, які оформили переконливу домашню перемогу «Студениці» – 5:1 та її вихід до чвертьфіналу КР.

Відповідно до жеребкування КР, маємо 4 пари 1/4 фіналу:
1. «Нібулон» Привороття – «Замок» Панівці.
2. «Вітагро» Заліся-1 – «Студениця» Нефедівці.
3. «Цементник» Слоб. Гуменецька – «Колос» Сл.-Кульчиєвецька.
4. «Граніт» Думанів – «Авто-стріт» Велика Слобідка.

Як нам повідомив начальник відділу культури молоді та спорту РДА Віктор Дорож, поєдинки півфіналів повинні відбутися орієнтовно 17-18 серпня. Щодо фіналу, то він традиційно проводився близько Дня Незалежності України. У півфіналах повинні зустрітися переможець пари 1 з переможцем пари 2. Водночас, переможці пари 3 і пари 4 зіграють у другому півфіналі Кубка району-2019.