Перейти на мобільну версію сайту


01.05.2014

СТАРТ УЗЯЛИ ЧОТИРИЛАПІ

26 квітня на стадіоні ім.Г.Тонкочеєва пройшла національна виставка собак рангу «САС» під патронатом Всесвітнього кінологічного альянсу та обласного осередку ТСОУ, в якій взяли участь клуби собаководів та власники собак з Вінниці, Львова, Хмельницького, Красилова, Києва та Кам’янця-Подільського.
На суд жюрі та радість поціновувачів чотирилапих було представлено 33 собаки. Були породи 10287271_231555747033761_429083532_n.jpgбельгійська малінуа, сибірська хаскі, бернська зеленхунд, самоїд, російський той-тер’єр, вельш коргі пемброк, чорний тер’єр, східноєвропейська німецька вівчарка, бульмастиф, чі-хуа-хуа, йоркширський тер’єр, тверпінчер, російський спанієль, америкий пітбультер’єр, амеркий стафордширський тер’єр, ші-тцу, німецький дог, скотч-тер’єр, ротвейлер, шпіц, акіта ілу.
Показовими виступами порадували глядачів німецька вівчарка, боксер, джек расл тер’єр.
За результатами виставки найкращою стала собака хмельничанки Ольги Савічевої Полі-Майкл.
У підгрупі юніори (6-18 місяців) російський той-тер’єр Бенгальска ваніль з Києва заводчиці Тетяни Кравченко.
У підгрупі бебіки (3-6 місяців) перемогу здобула львівська заводчиця Галина Мануйлова зі своєю вихованкою малінуа на призвисько Пчелка (клуб Українский легіон).
Власне кам’янецькі заводчики собак виставляли на підтвердження породи собаки.
У класі бебі кам’янчанка Тетяна Чаплищіна зі своїм вихованцем щеням Джо Мартін (ін-шоу) піднялися на третє місце. У цього щеняти велика перспектива, і жюрі дало йому високу оцінку.
Серед юніорів гарно зарекомендував себе буль-мастиф Герда, власником якої є Максим Бичков із с.Жовтневе.
У відкритому класі кам’янецькі представники були шостими в класі ші-тцу з собакою сибірська хаскі Пенелопа, власник якої Юрій Стадник. Ця собака - кандидат у чемпіони України. Також кандидатами в чемпіони України є шотладсьткий тер’єр Тосіслава (господар Наталя Скрипчук-Белецька, з сьомим місцем у рейтенгу) та вівчарка Апполон-Кайзер Ван Хельсинг Ланд з власнецею пані Донцовою.
- Як виявилося, останні змагання кінологічних клубів у Кам’янці-Подільському прходили ще у радянські часи, - розповідає одна з організаторів виставки, керівник Хмельницького обласного клубу службового собаківництва ТСОУ Тетяна Щепінська. - Але в Кам’янці дуже багато собак. Дехто із власиків тварин нарікали на те, що переплутали дати цієї виставки, і тому не змогли взяти в ній участі. Допомагала мені у проведенні цього заходу кам’янчанка Олена Дружбіцька. Олена Євгенівна - представниця німецького клубу собаківництва. Вона разом зі своїм вихованцем нещодавно в Німеччині здобула титул чемпіона і привезла звідти декілька кубків.
Усі переможці національної виставки отримали нагороди у своїх номінаціях.

Теги: виставка собак

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.