Перейти на мобільну версію сайту


20.06.2014

«СТАРА ФОРТЕЦЯ» ПРИНЕСЛА СРІБЛО

14-15 червня проходили міжобласні змагання норних собак по лисиці на кубок «Стара фортеця-2014».
Змагання проводило Кам’янець-Подільське районне відділення федерації мисливського собаківництва України (голова президії - Володимир Коробчук, на нещодавно збудованій станціїнорні.jpg для випробувань, змагань і притравок норних собак.
Уперше такі змагання були проведені 2002 року на штучних норах, але керівництво Федерації мисливського сабаківництва свого часу відмовилося сертифікувати цю випробувальну станцію, мотивуючи тим, що її збудували з великою складнісю для роботи собак. Тому роботи були припинені.
2013 року Руслан Нестеров на орендованій ділянці в с.Залісся-2 збудував штучні нори за всіма вимогами, і нині випробовувальна станція пройшла сертифікацію. На ній і було проведено кінологічний захід.
В особисто-командних змаганнях взяло участь 14 команд, 59 собак, які належать мисливцям з Хмельницької, Тернопільської, Вінницької, Волинської, Львівської, Черкаської, Донецької областей та Молдови.
Перше місце вибороли ягдтер’єри команди «Колобок» з Тернополя. Наша команда у складі ягдтер’єрів Заргана (власник Юрій Пагор), Сила-Альфа (Денис Биков), Айка (Андрій Гуменюк) та Астра (Володимир Гуменюк) виборола друге місце. Третє місце дісталось тернопільській команді «Тернопіль-Цебрів». Чемпіоном змагань став ягдтер’єр Дік тернопілянина Олега Бащука.
Переможці отримали кубки та призи. Учасники змагань щиро вдячні організаторам за гостинний прийом та сподіваються на щорічне проведення Кубка.

Теги: змагання норних собак

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.