12.07.2019

СТАЛЬ ГАРТУЄТЬСЯ В «БОЯХ»

МотоболНещодавно пройшли чергові матчі чемпіонату України з мотоболу. Кам’янецька команда «Поділля-Мотор» здійснила традиційне турне, в ході якого зіграла 4 виїзні матчі.

У першому поєдинку наші грали проти чинного чемпіона – «Ниви» з Вишняків, Полтавської області. Кам’янецька молодь не знітилася і створила чемпіону чимало проблем. Після завершення 1-періоду «Поділля» програвало лише 1 м’яч – 4:3. В’ячеслав Янішин забив 2 м’ячі, а Денис Новаківський – 1. Наступні періоди краще провела «Нива», яка перемогла – 10:5. У наших тоді відзначилися знову В. Янішин та Владислав Мудрик.

У другому матчі кам’янчани грали проти «Дружби» Мачухи, яку в травні обіграли вдома в матчі Кубка України – 2:1. «Дружба» прагнула реваншу, але 1-період завершився у нічию – 1:1. У кам’янчан відзначився Владислав Мудрик. Протягом наступних 3-ох періодів полтавчани, забивши нашим ще 3 м’ячі, перемогли 4:1.

Мотобол-тУ наступному поєдинку «Поділля-Мотор» схрестило зброю із «Колосом» із Нових Санжарів. Кам’янчанам знову вдався 1-період, який вони виграли завдяки голу Владислава Мудрика – 0:1. Натомість, у 2-періоді «Колос» забив 3 м’ячі – 3:1. В останньому періоді «Поділля» зусиллями В. Мудрика скоротило відставання до мінімуму – 3:2, але уникнути поразки не змогло – 3:2.

Останній матч наші грали проти вознесенського «Восходу», якому вдома поступилося – 2:9. Уже 1-період «Восход» виграв 3:0, а після закінчення 2-періоду господарі поля вели в рахунку 5:1. У наших відзначився В. Янішин. Остаточний результат матчу – перемога «Восходу» 6:2. Другий м’яч у кам’янчан забив В. Мудрик.

Тепер «Поділля-Мотор» має зіграти три домашні матчі. Найближчий – 4 серпня проти чемпіонів - «Ниви».