Перейти на мобільну версію сайту


19.07.2019

СТАДІОН. ПОКИ ЩО НАДІЇ ТА ПЛАНИ

СтадіонЯк ми вже повідомляли, міська рада прийнятим рішенням №13/73 про «Внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку за об’єктами у 2019 році» виділила 350 тис. грн на, як сказано: «капітальний ремонт – на забезпечення співфінансування» міського стадіону ім.Г. Тонкочеєва». Ще близько 3 млн грн виділяє держава.

Як розповіла нам голова департаменту гуманітарної політики Альона Кузема, проект у цілому розрахований на 3 роки та загальну суму близько 12 млн грн.

На сайті Державного фонду регіонального розвитку про наш проект сказано тричі. Спочатку він має назву: «Капітальний ремонт міського стадіону ім.Г.А.Тонкочеєва по просп.Грушевського, 29, м.Кам’янця-Подільського, Хмельницької області» та №011256-ХМ. Розрахований він на 2017-2018 роки. Але про нього сказано: «Відхилений регіональною комісією. Проекти, що недопущені до конкурсного відбору регіональної комісії у зв’язку із зауваженнями (неповний пакет документів тощо)».

Вдруге цей проект фігурує під цією ж назвою, але під №017398-ХМ і розрахований на: «2018-2018» роки. У серцях діячів ДФРР цей проект отримав кращий відгук: «Оцінений регіональною комісією. Проекти, що пройшли конкурсний відбір регіональної комісії». В обох випадках вони оцінені в дещо різні суми – 12 млн 336.124 тис. грн – перший раз та 12 392.124 тис. грн – другий раз (11 млн 016.124 тис. грн та 11 млн 066. 524 тис. грн у першому та другому випадках відповідно. Це від ДФРР. А із місцевого бюджету – 1 млн 320 тис. і 1 млн 325.6 тис. у двох вищезазначених випадках).

Третій раз проект, розрахований на 2019-2020 роки, фігурує, знову ж таки, під тією назвою, маючи ту ж саму сумарну вартість – 12 млн 392. 124 тис. грн, але сума співфінансування трохи інша – 11 млн 010.8 тис. грн із ДФРР та 1 млн 381.6 тис. грн із місцевого бюджету. Має він №023693-ХМ. Про нього сказано, що він: «Відібраний регіональною комісією».

Щодо конкретних планів майбутніх робіт, то в другому проекті, точніше в «описі діяльності в рамках проекту» сказано наступне: «потрібно виконати ряд заходів, зокрема здійснення капітального ремонту основних елементів спортивної споруди:
а) облаштування газонного покриття футбольного поля з автоматичною системою поливу;
б) укладання професійного безшовного кольорового покриття з каучукової крихти бігових доріжок;
в) капітальний ремонт глядацьких трибун із заміною дерев’яних лавок на пластикові стільці та заміною бетонних конструкцій;
г) капітальний ремонт системи електрообладнання.

Тут же, у таблиці «Очікувані результати» сказано: «Заміна 8 бігових доріжок та встановлення 9-ї доріжки», а про полив футбольного поля: «...автоматичну систему поливу газону футбольного поля, в т.ч. артезіанську свердловину». (http://dfrr.minregion.gov.ua/Project-annotation?PROJT=17398).

Як сказала нам Альона Кузема, зараз йде робота з підготовки проектно-кошторисної документації. Коли ПКД буде готова, буде оголошено тендер на виконання проекту.

Тож, як бачимо, плани поважні, резонні, потрібні та більш ніж назрілі. Залишилося тільки втілити їх у життя.

Теги: інфраструктура, чи буде нове життя у нашого стадіону

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.