18.10.2013

Спортивні події. Випуск №90

Футбол
ПЕРЕМОГА = ЗА «ОКТАВОЮ»
Завершився чемпіонат району з футболу в першій лізі. У грі за перше місце зустрічались команди «Олімп» (с.Кульчіївці) та «Октава» (с.Слобідка-Рихтівська). З рахунком 4:2 перемогу здобули футболісти з Слобідки-Рихтівської. Третє місце посіла команда «Олімпік» (с.Слобідка-Гуменецька).
У неділю пройдуть півфінальні матчі Кубка першої ліги, у яких зустрічаються команди «Смотрич» (с.Нігин) - «Олімп» (с.Кульчіївці) та «Октава» (с.Слобідка-Рихтівська) – «Дністер» (с.Жванець).

В ОБЛАСТІ = ДРУГІ
У завершальному матчі Прем’єр-ліги чемпіонату області з футболу команда «Атланта» (Кам’янець-Подільський район) у Волочиську поступилась із рахунком 0:4 місцевій команді «Збруч». Юнаки поступилися з рахунком 0:1.
У матчах третього туру чемпіонату області з футболу серед юнаків, що відбувся 10 жовтня, команда Кам’янець-Подільського району зустрічалася з однолітками з Дунаєвець. Старша команда здобула перемогу з рахунком 3:1, а молодша поступилась із рахунокм 0:3.

Пауерліфтинг
А ДІВЧАТА = ПЕРШІ
12-13 жовтня в м.Городок проходив Кубок області з пауерліфтингу, на якому команда Кам’янець-Подільського району виборола 10 призових місць. Так, чемпіонами змагань стали: Тетяна Шлопко (в/к = 47 кг), Ганна Гончар (в/к = 57 кг), Ірина Дем’янова (в/к = 63 кг), Вадим Яцюк (в/к = 93 кг). Друге місце = в Катерина Ткачук (в/к = 52 кг), Маргарити Лук’янчук (в/к = 57 кг), Єви Мак (в/к = 63 кг), Володимира Канюка (в/к = 83 кг). Третє місце = в Діани Вершигрук (в/к = 47 кг), Сергія Боднара (в/к = 83 кг).
У загальнокомандному заліку дівчата посіли перше місце, а хлопці = третє. Готували команди до змагань тренери Вадим Воронецький, Тетяна Ахмамєтєва, Андрій Андрущенко.

Тхеквондо
І НОРМАТИВИ МСМК
5-7 жовтня в м.Харків відбувся етап Кубка Європи з тхеквондо ВТФ «Ukraine Open Cup-2013». На тхеквондо.jpgцей міжнародний турнір з’їхалися спортсмени більше ніж з 20 країн, загалом = понад 700 спортсменів.
Тхеквондисти міського юнацького клубу «Тхеквондо» показали свій високий рівень підготовки і в складі збірної Хмельницької області зайняли ІІІ загальнокомандне місце.
В особистому заліку спортсмени зайняли наступні місця:
І місце = Христина Щербань, Анна Горгулько, Олександра Баранова (спортсменки виконали нормативи майстра спорту міжнародного класу!);
ІІ місце = Сергій Чайка й Артем Ситнік;
ІІІ місце = Вадим Геймал, Влада Нарольська, Софія Аксьонова.
V місце = Нікіта Михайлов, Павло Ляшко, Артур Рибак.
Спортсменів до змагань готували тренер національної збірної України Сергій Пісоцький, Сергій Чайка, Віктор Фельвашніков, Дмитро Гринчук, Анатолій Тимчук.
Особлива подяка за допомогу та підтримку раднику міського голови Сергію кротіку, декану факультету фізичної культури К-ПНУ Миколі Солопчуку та віце-президенту Кам’янець-Подільської міської організації тхеквондо ВТФ Михайлу Михайлову.

Гімнастика
НАСТРИБАЛИ НА МЕДАЛІ
8 жовтня в місті відбулися відкриті змагання зі стрибків на батуті (акробатичній доріжці), присвячені 95-річчю К-ПНУ. Серед юнаків та дівчат за програмою першого дорослого розряду перші місця у своїй ваговій категорії вибороли: Олексій Геоня (НВК №16), Віктор Бойко (гімназія), Єлизавета Войцеховська (ЗОШ №6). За програмою другого дорослого розряду І місце виборов Владислав Грушенцов (НВК №16).
За програмою першого юнацького розряду І місце посів Максим Чабанов (ЗОШ №7), а за програмою другого юнацького розряду в різних вікових категоріях переможцями стали: Олег Шлапак (НВК №16), Діана Пацан (ЗОШ №11), Олександр Бондар (НВК №16), Дмитро Собачинський, Анастасія Найдук (ЗОШ №14), Денис Химера (Довжоцький НВК), Дмитро Мієнко, Владислав Гончарук (НВК №16). За програмою третього юнацького розряду в різних вікових категоріях переможцями стали: Юлія Воронюк (ЗОШ №11), Мілєна Мозолєва (ЗОШ №12), Михайло Строяновський (Оринінська ЗОШ), Тимофій Баланюк (СЗОШ №14), Назар Бевз (ЗОШ №12), Надія Кіняк (НВК №16), Андрій Феменко (ЗОШ №7), Захар Ярема (НВК №8), Наталія Гончарук (НВК №9), Денис Андруховський (ЗОШ №5), Юлія Каспрук (НВК №16), Ілля Худзінський (ЗОШ №17), Владислав Осадчук (ЗОШ №1), Назар Ярема (НВК №8), Назар Белінський (НВК №9), Дарина Химера (Довжоцький НВК), Кирило Кравцов (НВК №9), Олександр Гончарук (ЗОШ №5).
Переможців і призерів було нагороджено грамотами та медалями. До змагань спортсменів готували тренер-викладач ДЮСШ №1 Олексій Захарчук та заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії, старший викладач К-ПНУ ім.І.Огієнка Віталій Марчук.

Шахи
ПЕРЕМОГА У ГІМНАЗІЇ
У фіналі першості міста серед шкіл з шахів до дев’яти переможців відбіркових ігор приєдналась і гімнастика.jpgгімназія – чемпіон 2012 року. Гімназисти впевнено почали ІІ тур у зустрічі із ліцеєм, який поповнився у вересні шахістами елітних закладів (гімназії та НВК №9). У підсумку несподівано програв капітан команди = Дмитро Горєлов чемпіонові ліцею Сергію Петровському, а за ним у програші опинился вся команда (рахунок = 1:3).
Наступного дня, після IV туру змагань, тільки дві команди не зазнали гіркоти поразки = це ліцей і малюки з СЗОШ №14. Лише на третій день гра гімназії (три гри з рахунком 4:0) розставила все на місця.
Завдяки досвіду чемпіон області = гімназія = зберіг шахову корону. Друге місце посіла команда ліцею. ІІІ місце = СЗОШ №5.