21.06.2013

Спортивні події. Випуск №73

Шахи
ШАХ І МАТ
* 1-11 червня в м.Біла Церква відбувся xемпіонат України з шахів серед дітей віком до 8 років. У складі збірної команди області виступили двоє кам’янчан - Микола Нікітін (СЗОШ №14) і Олександр Довгалюк (ДНЗ №20).
Найкращий результат в особистому заліку показав наймолодший учасник Сашко Довгалюк (5 років), який набрав п’ять очок з шахи.jpgдев’яти можливих і посів 29 місце, виконавши норматив ІІ розряду.

* Уже стає традицією міською радою ветеранів щорічно організовувати першість міста з шахів та шашок серед ветерані війни та праці. Нещодавні проведені змагання, у яких брали участь чотири ветеранських організацій з КП «Старе місто», КП «Добробут», профспілки освіти, культури, були присвячені Дню Конституції.
У змаганнях з шашок серед жінок перемогу здобула Валентина Олійник, серед чоловіків - Анатолій Мінченко. Переможцем змагань з шахів серед жінок стала Людмила Фоміна, серед чоловіків - Іван Ніколенко. Переможці та призери нагороджені грамотами міської ради ветеранів.

Самбо
ДРУГІ В ЄВРОПІ
15 червня в м.Київ відбувся відкритий чемпіонат Європи по змішаним єдиноборствам, у якому взяли участь близько 150 бійців із 26 країн світу.
За результатами спортивного збору була складена збірна команда України, до якої увійшов наш земляк, майстер спорту України з бойового самбо Віталій Добровольський. У загальному заліку серед збірних європейських країн команда України посіла почесне ІІ місце, поступившись збірній Росії. Серед шести вагових категорій українці вибороли 2 золотих та 2 бронзових медалі.
Віталій Добровольський, поступившись бійцю із Азербайджану, посів четверте місце.