19.04.2013

Спортивні підсумки. Випуск №64

Бокс
КОМАНДНЕ СРІБЛО
9-11 квітня в Хмельницькому відбулась обласна спартакіада серед ДЮСШ системи освіти  з боксу. У змаганнях взяли участь команди з Городка, Деражні, Хмельницького, Ярмолинець та Кам’янця-Подільського. Наше місто представляли майже 50 вихованців ДЮСШ №2.
У результаті змагань І загальнокомандне місце посіли боксери з Хмельницькому, срібло дісталося нашим спортсменам, а бронза - команді з Городка.
У особистому заліку вихованці ДЮСШ №2 теж показали гарний результат. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Віктор Миронюк, Владислав Гуменюк, Олександр Ярчевський, Володимир Шевцов. Срібні призери - Андрій Савков, Ілля Осадчий, Дмитро Пасічник. Бронзу вибороли Артем Морочковський, Юрій Нісходовський, Владислав Коваль.
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. До загань спортсменів готували тренери відділення боксу Володимир Приходько, Олександр Скавронський, Олег Люлько.

Боротьба
ВИХОВАНЦІ НАЦІОНАЛЬНОГО НЕ ПІДКАЧАЛИ
4-7 квітня в Черкасах, у спортивному залі «Будівельник», пройшли XI літня універсіада України з боротьби на поясах «Алиш» (вільний і класичний стилі).
У змаганнях взяли участь команди Вінницької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Херсонської, Черкаської, Чернігівської, Чернівецької областей, АР Крим та міста Києва із 20 вищих навчальних закладів України. У вільному стилі за звання чемпіона боролися 68 чоловіків та 41 жінка, у класичному - 43 чоловіки. Усього в змаганнях взяли участь 152 учасника.
За підсумками змагань команда Хмельницької області, більшість якої складали вихованці К-ПНУ ім.І. Огієнка, виборола ІІ місце, набравши 490 очок. У ваговій категорії +78 кг Світлана Ярьомка стала чемпіонкою універсіади і виборола право виступати на Всесвітній універсіаді з боротьби на поясах «Алиш» (вільний стиль), яка пройде в Казані. У ваговій категорії 60 кг срібним призером універсіади у вільному і класичних стилях став Владислав Медведюк. Бронзові медалі вибороли Олексій Жижанов (70 кг), Андрій Орін (100 кг), а також Софія Нужина та Наталія Крамар.

Скелелазіння
ВДАЛИЙ ДЕБЮТ
12-14 квітня В Дніпропетровську відбувся перший юнацький чемпіонат України зі скелелазіння у дисципліні боулдерінг. Він зібрав 180 учасників з 15 регіонів країни. Хмельниччину на скелелазіння (3).jpgчемпіонаті представляли кам'янчани Андрій Філіпчук (НВК №3) та Олександр Опольський (Довжоцький НВК). У результаті змагань Андрій виборов срібло серед підлітків 2002-2003 р. н., а Олександр, лише трохи не дотягнувши до бронзи, посів четверте місце серед юнаків 1996-1997 р. н.
Для вихованців секції скелелазіння міської ДЮСШ-5 це перші змагання такого рівня. Дебют виявився вдалим. Попереду нові старти і перемоги.

Баскетбол
ЗНОВУ ПЕРЕМОГЛА «ІНДУСТРІЯ»
9-11 квітня у спортивному комплексі «Гіппократ» медичного училища проходили змагання з баскетболу серед юнаків ВНЗ I-II р. а. міста. У змаганнях взяли участь команди із шести навчальних закладів.
У результаті спортивних баталій у фінальній грі команда «Індустрія» (тренер Сергій Покотильський) перемогла команду харчового коледжу (тренер Ігор Коцулевський). За команду «Індустрія» грали: Олександр Яворський, Артем Мазур, Богдан Ільчик, Олександр Вінцюк, Олександр Желюк, Микола Авхімович, Валерій Онуфран. ІІІ місце посіла команда коледжу ПДАТУ (тренер Ігор Макєєв), яка перемогла команду коледжу будівництва, архітектури та дизайну (тренер Сергій Золотарьов). Переможці та призери були нагороджені дипломами міського відділу молоді та спорту.
Міське методоб’єднання керівників фізичного виховання І-ІІ р. а. міста (Сергій Покотильський), міський відділ молоді та спорту (Степан Павловський) вдячні директору медичного училища Ярославі Смольницькій за наданий спортзал для проведення змагань.

Тхеквондо

КАМ’ЯНЕЦЬКА КОМАНДА - НАЙКРАЩА
12-14 квітня в м.Надвірна Івано-Франківської області відбувся ІХ «Кубок Карпат». У змаганнях брали участь команди Київської, Львівської, Івано-Франківської, Хмельницької областей; всього понад 270 учасників. Наше місто представляли спортсмени дитячо-юнацького клубу за місцем проживання «Тхеквондо».
У командному заліку І місце посіла команда хмельницької ДЮСШ «Юність». У сумі вона тхеквондо (1).JPGвиборола 21 золоту нагороду, з яких 17 здобули кам’янецькі тхеквондисти.
Отож, І місце посіли: Павло Ляшко, Сергій Остапчук, Андрій Гльос, Михайло Куций, Артем Пивоварчук, Іван Савчук, Олександра Куца, Данило Кінцак, Максим Стояновський, Назар Пасічник, Дмитро Мищук, В’ячеслав Раєцький, Вадим Геймал, Іван Бурденюк, Владислав Семиндяєв, Нікіта Михайлов, Денис Тимошевський.
ІІ місце - Михайло Буденко, Данило Медик, Володимир Колендзян, Данило Солодкий. ІІІ місце - Віталій Паляниця, Максим Мокринчук, Олег Маматов, Андрій Скринський, Сергій Закалюкін, Олександр Пилуйко, Максим Тарнавський.
Спортсменів до змагань готували тренери-викладачі Сергій Чайка, Дмитро Гринчук, Віктор Фєльвашніков. Президент Кам’янець-Подільської міської федерації тхеквондо ВТФ та хапкідо Сергій Чайка дякує спортсменам та тренерам за гарну підготовку до виступу. Також висловлює подяку за допомогу голові ГО «Добробут - цінність громади» Сергію Кротіку, ПП Михайлу Михайлову та Сергію Тополі.

Панкратіон
ЧЕМПІОНАМИ НЕ СТАЛИ, ЗАТЕ З МЕДАЛЯМИ
13 квітня в Хмельницькому відбувся чемпіонат області з панкратіону. Наше місто представляли три клуби: «Спарта» (ЗОШ №17, керівник Олександр Мадзьоба), СК «Еврика» (НВК №13, Сергій Брюхно), клуб кікбоксингу та змішаного стилю «Ураган» (будівельний ліцей, Ігор Кондратенков).
У запеклій боротьбі з більш досвідченими суперниками наші спортсмени посіли такі місця: ІІ місце – Андрій Мішевський, Денис Скок, Максим Хованець, Юрій Баранецький, Володимир Кузьменко; ІІІ місце – Максим Кривушко, Дмитро Рудик, Максим Тимчук, Артур Буймістрюк.

Теги: Тхеквондо ВТФ, скелелазіння, легка атлетика, панкратіон