23.03.2012

Спортивні події. Випуск №8

Панкратіон
НЕ З ПОРОЖНІМИ РУКАМИ
14-16 березня у м.Cуми відбувся чемпіонат України з панкратіону серед юнаків 1995-1996 р.н. У змаганнях брали участь вихованці ДЮСШ №2. Їхні результати: І місце - Микола Гринчук (82 кг), V місце - Дмитро Романюк (76 кг).
Спортсменів до змагань готував старший тренер відділення самбо ДЮСШ №2 Юрій Нестеровський.

Боротьба самбо
ШІСТЬ ПЕРЕМОГ
14-16 березня у м.Луцьк відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед учнів 1994-1995р.н. Успішно виступили вихованці відділення самбо ДЮСШ №2. I місце вибороли Андрій Пентюк (52 кг), Артем Вітровчак (100 кг), ІI місце у Владислава Демчишена (57 кг), ІІІ - Андрій Шпак (74 кг), Віталій Вовчанський (90 кг) та Олег Рутина (52 кг).
Спортсменів готували до змагань тренери відділення самбо ДЮСШ №2 Юрій Нестеровський, Віталій Добровольський.

Волейбол
ЧЕМПІОНИ ТРЕТІЙ РІК
17 березня у спортивній залі ПДАТУ проходив чемпіонат району з волейболу серед ветеранів. У змаганнях брали участь 5 команд. Чемпіонами третій рік поспіль стали волейболісти із Кульчіївець, які, набравши однакову кількість очок з командою с.Рогізна, вибороли перемогу за рахунок особистої зустрічі. Третє місце посіла команда з Оринина. Кращим гравцем чемпіонату визнано Анатолія Марченка (Кульчіївці), Валерія Мокрицького(Оринин), Станіслава Квапишу (Рогізна). Переможців та призерів нагороджено грамотами районного відділу у справах сім’ї, молді та спорту.
P3170167.JPG
Гандбол

МІСТО ПЕРЕМОГЛО РАЙОНИ
16-17 березня у спортивній залі НВК №17 проходили зональні ІV спортивні ігри школярів області з гандболу серед дівчат 1996 року народження і молодших. У змаганнях взяли участь 5 команд із Новоушицького, Шепетівського, Волочиського, Кам’янець-Подільського районів та ДЮСШ №1 нашого міста. За підсумками змагань І місце виборола команда нашого міста, ІІ місце – Волочиський район, ІІІ місце – Кам’янець-Подільський район.

Кікбоксинг
НАГОРОДИ З ЧЕМПІОНАТУ
15-18 березня у м. Бровари проходив чемпіонат України з кікбоксінгу серед юнаків та юніорів. Наше місто представляли в складі збірної команди області вихованці ДЮСШ №5 ФСТ «Україна», які вибороли наступні місця:
Жанна Радюк – І місце (фул контакт), І місце (лоу кік), Павло Кондратов – І місце (фул контакт), ІІІ місце (лайт контакт), Артур Соноцький – І місце (фул контакт), ІІ місце (лайт контакт), Сергій Гель – І місце (лоу кік), ІІІ місце (фул контакт), Тагір Сагідов – І місце (лайт контакт), ІІ місце (фул контакт), Ілля Дзисяк – ІІ місце (фул контакт), ІІІ місце (лайт контакт), Ростислав Вадюн – ІІІ місце (кік лайт), ІІІ місце (лайт контакт), Павло Ковальчук - ІІ місце (кік лайт), Богдан Дунда – ІІІ місце (семі контакт), ІІІ місце (лайт контакт), Богдан Бабаєв – ІІІ місце (кік лайт).
Тренують спортсменів тренери-викладачі Анатолій Лабатюк та Сергій Мещишин. Спортсмени та тренери щиро вдячні за надану спонсорську допомогу директору «Смак» Володимиру Виноградському та голові ГО «Добробут – цінність громади» Сергію Кротіку. Окрема подяка директору Кам’янець-Подільської філії Європейського університету Миколі Гуменюку.

Теги: кікбоксинг, волейбол, гандбол, панкратіон, боротьба самбо