25.01.2013

Спортивні події. Випуск №52

Шахи
ЗВІТУЄ «ГРОСМЕЙСТЕР»
Завершився чемпіонат міста з шахів серед чоловіків. Майже місяць точилися шахові баталії у вищій лізі міста (12 фіналістів). Вдруге шаховим королем-2012 став Валентин Скоробогатов, ІІ місце у Анатолія Димчука, ІІІ - екс-чемпіона області Юрія Зайцева.
Також підбито підсумки шахового бліц-марафону-2012 (щомісячні 10 турнірів). Тут перемога за кандидатом в майстри спорту Віктором Стороженком, ІІ місце за чемпіоном Валентином Скоробогатовим, ІІІ місце посів Дмитро Горєлов.

Вільна боротьба
З ЧЕМПІОНАТУ НЕ З ПОРОЖНІМИ РУКАМИ
19 січня в м.Хмельницький відбувся чемпіонат області з вільної боротьби. У змаганнях взяли участь спортсмени 1996-1998 р. н. із Хмельницької області та Тернополя. Вихованці ДЮСШ №2 відділення вільної боротьби вибороли такі місця: І - Наталя Стецюк (в/к - 38 кг), Катерина Жорнова (42 кг); ІІ місце - Олександра Груша (52 кг), Роман Балицький (100 кг), Олександр Фтемов (50 кг), Василь Маленков (76 кг); ІІI місце - Христина Кшевецька (42 кг), Іванна Дребот (70 кг), Олексій Яценюк (50 кг).
Переможців та призерів змагань підготували тренери відділення вільної боротьби та самбо ДЮСШ №2 - старший тренер Василь Пасенко, Валентин Негода, Віталій Маленков, Володимир Костинюк, Ігор Семеньків.

Легка атлетика
ПЕРШЕ ЗАГАЛЬНОКОМАНДНЕ
17-18 січня в м.Хмельницький пройшов чемпіонат області з легкої атлетики. Збірна команда нашого міста виборола І загальнокомандне місце. Перше місце в окремих видах завоювали Михайло Нижній (біг на 60 м), Григорій Подлипчук (біг на 200 м), Олександр Пінтак (стрибки у довжину), Андрій Ладиняк (біг на 400 м), Сніжана Дейнега (біг на 800 м), Каріна Герасімова (потрійний стрибок), Віталій Капітанець (біг на 3000 м). ІІ місце – Григорій Подлипчук (біг на 60 м), Андрій Рогулько (біг на 200 м), Юлія Лазарюк (біг на 200 м), Андрій Ладиняк (біг на 800 м), Сніжана Дейнега (біг на 400 м), Олег Бодня (потрійний стрибок), Олександр Колодка (біг на 3000 м). ІІІ місце – Андрій Рогулько (біг на 60 м), Юлія Лазарюк (біг на 60 м), Валерія Левицька (біг на 200 м), Влад Сварник (потрійний стрибок).
Команду готували тренери Василь Ліщук, Олег Вергуш, Юлія Вергуш, Богдан Ладиняк, Олександр Ротар, Михайло Моспан, Володимир Кузьмінський.

Теніс
НА ЗАВАДІ СТАЛА ТРАВМА
19-20 січня в м.Красилів проходив відкритий турнір найсильніших тенісистів області. У змаганнях взяли участь 48 спортсменів з Хмельницької, Рівненської, Вінницької областей та Києва. Кращий результат учасників з нашого міста показав викладач кафедри спорту та спортивних ігор факультету фізичної культури К-ПНУ Олександр Алєксєєв. У фінальну частину потрапили ще четверо наших кам’янчан - Сергій Степанков, Віктор Корчагін, Андрій Домбровський та Андрій Ісаєв. На жаль, травма завадила виступити в фіналі Віктору Корчагіну. Йому було вручено кубок і медаль – як кращому ветерану.