18.01.2013

Спортивні події. Випуск №51

Скелелазіння
ПЕРШИЙ «РІЗДВЯНИЙ БОУЛДЕРІНГ»
12-13 січня у Кам’янці-Подільському відбулися перші Всеукраїнські юнацькі змагання зі скелелазіння на штучному рельєфі «Різдвяний боулдерінг». У цій дисципліні скеля (1).jpgскелелазіння серед дітей та молоді старти такого рангу проводяться вперше. Змагання зібрали 97 учасників, віком від 6 до 19 років, з 13 областей України. Юні спортсмени боролися з суперниками і гравітацією у 6 вікових групах. Серед представників нашого міста кращим став Андрій Філіпчук, який виборов друге місце серед підлітків 2002-2003 р. н.
Всеукраїнські юнацькі змагання зі скелелазіння вперше проходять на Західній Україні і є важливою подією для розвитку скелелазіння у Кам'янці та в регіоні.
Спонсорами змагань виступили готель «Тарас Бульба», будівельна фірма «Гермес-С» (Микола Сосула). Призи для найменших учасників надала мережа туристичних магазинів «Обійди світ» (м.Хмельницький).

Пауерліфтинг
ВІДЗНАЧИЛИСЬ У ТРЬОХ
3-5 січня у Волочиську проходив чемпіонат області з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат, юніорів та юніорок. Чемпіонами змагань серед жінок стали: Тетяна Ахмамєтєва, Олена Козлова; серед дівчат: Катерина Ткачук, Єлизавета Солопан; серед юнаків: Вадим Сохатюк, Віталій Воронецький, Анатолій Андрейцев; юніорів: Ірина Дем’янова, Володимир Канюка.
Срібло серед юнаків - у Вадима Оленицького та Андрія Пархоменка, серед юніорів - у Артема Яловика. Третє місце серед юнаків вибороли Володимир Оленцький та Ілля Дишлюк, серед юніорів – Сергій Боднар. У загальнокомандному заліку Кам’янець-Подільський район посів І місце серед юнаків та дівчат, ІІ місце серед юніорів та юніорок, ІІІ місце серед чоловіків та жінок. Команду до змагань готував заслужений тренер України, тренер районної ДЮСШ відділу освіти Вадим Воронецький.

Спортивні ігри
ПІДСУМКИ ІV СПОРТИВНИХ
Спортивні ігри проводились протягом січня-жовтня минулого року з 13 видів спорту, які сприяли активізації фізкультурно-масової роботи в усіх ланках системи фізичного виховання, масового спорту і спорту вищих досягнень.
У ІV Спортивних іграх школярів брали участь 6 міст і 20 районів області. За результатами змагань, у загальнокомандному заліку ІV Спортивних ігор ІІІ призове місце здобула команда Кам’янець-Подільського управління освіти і науки.
Серед 37 дитячо-юнацьких спортивних шкіл області ІІ місце виборола Кам’янець-Подільська ДЮСШ №1 (директор Станіслав Кшемінський). І це ще не всі нагороди ДЮСШ №1: 15-16 грудня минулого року в Хмельницькому проходив чемпіонат області з легкої атлетики, в якому ДЮСШ №1 завоювала перемогу.

Футзал
ХТО БУДЕ ЧЕМПІОНОМ?
12-13 січня відбулись зональні змагання чемпіонату району з футзалу серед команд першої ліги. Переможцями у групах та учасниками фіналу стали команди зі Старої Ушиці, Залісся Другого, Великої Слобідки, Гуменець та Довжка. Звання чемпіона району у вищій лізі розіграють команди «Атланта» (Гаврилівці), «Товтри» (Нігин), «Рус-сич» (Калачківці), «Метеор» (Колибаївка), «Вікторія» (Залісся 1) та «Фортуна» (Довжок (Козак).

МІСТО - ДРУГЕ, А РАЙОН - ШОСТИЙ
9-12 січня у спортивному залі НВК №17 проходив чемпіонат України з футзалу серед дітей 2002-2003 р. н., у якому взяло участь 8 команд: «Бастіон» (м.Іллічівськ), «Енергодар» (м.Запоріжжя), «Колос» (с.Нігин), «Красні окни» (м.Красні окни), «Лідер» (м.Кобиляки), «Городенка» (м.Городенка), «Кремінь» (м.Кременчук) та «Фортеця» (м.Кам’янець-Подільський).
Чемпіонами змагань стали футзалісти команди «Кремінь» (М.Кременчук), які у вирішальній грі з рахунком 2:1 перемогли команду «Фортеця» (м.Кам’янець-Подільський). Третє місце - у футзалістів з м.Городенка, Івано-Франківської області.
Шосту сходинку чемпіонату обійняла команда ДЮСШ «Колос» з Нігина. Районні футзалісти поступились чемпіонам з рахунком 1:8, бронзовим призерам - з рахунком 1:6, ФСК «Бастіон» (Іллічівськ) - 2:3, проте перемогли команди «Темп» (Енергодар, Запорізька область) з рахунком 5:0 та МФК «Красні Окни» (Одеська область) - рахунок 5:4.
За підсумками змагань були визначено кращих гравців у п’ятьох номінаціях. Кам’янчани Максим Брагару став кращим бомбардиром, а Максим Багачанський – кращим захисником.

ТАК ТРИМАТИ «ФОРВАРД»!
9-11 січня команда «Форвард» з ДЮСШ №2 брала участь у Міжнародному турнірі з міні-футболу «Прикарпатське різдво», що проходив у Івано-Франківську. В турнірі взяли участь 10 команди. Наша команда «Форвард» у своїй підгрупі виборола перше місце. У півфіналі «Форвард» обіграв «Калуш» з рахунком 3:0, а у фіналі, також з рахунком 3:0, обіграв «Юніор», впевнено здобувши І місце, кубок і золоті медалі турніру.
Кращим воротарем було визнано Родіона Вітрука, кращим гравцем - Вадима Вишинського. Честь нашого міста захищали: Родіон Вітрук, Денис Мерека, Денис Зюбрицький, Вадим Вишинський, Богдан Гуменюк, Владислав Олійник, Дмитро Дідур, Кирило Кульчицький, Олександр Хвостач, Микола Чалий. Тренує команду тренер-викладач Віктор Залісний.
Тренер та гравці вдячні батькам за допомогу в поїздці та участі в змаганнях.

Шахи
У ШАХАХ - ДВА ЛІДЕРИ
За два тури до завершення міського чемпіонату з шахів серед чоловіків визналилось двоє лідерів. Так, Валентин Скоробогатов зустрівся з Анатолієм Димчуком. Обидва шахісти на цих змаганнях не зазнали жодної поразки. У запеклій боротьбі колишньому вихованцю клубу, а сьогодні - викладачу аграрного університету Анатолію Димчуку - вдалось провести комбінацію і перемогти суперника.
Турнірне становище після 20 днів наступне: Валентин Скоробогатов, Анатолій Димчук - по 7 очок, на ІІІ місці Віктор Стороженко - 6,5 очок.
Цієї неділі стане відоме призвіще шахового короля міста 2012 року.
Натомість уже завершили свій турнір з шахів на «Зимових канікулах-2013» школярі (молодша група, до 10 років). Перемогу отримав срібний призер області серед дітей до 8 років першокласник Микола Нікітін, другим став Віталій Бойко (обидвоє із СЗОШ №14).
Перемогу у шашках виборола Даша Григорчук (НВК №17).
Дитсадки міста розіграють шахову корону 23 січня.