30.03.2012

Спортивні події. Випуск №9

Гандбол
ТУРНІР ПАМ’ЯТІ ОЛЕКСАНДРА ФЕДОРАКА
23-25 березня у м.Хотин проходив Всеукраїнський турнір з гандболу серед дівчат 1996-98 рр.н., присвячений пам’яті Олександра Федорака. У турнірі взяли участь 5 команд. Перемогу здобула команда Хотина, ІІ місце - у Кам’янця-Подільського (ДЮСШ №1), ІІІ – у київських гандболістів.
Команди-переможниці та призери, а також кращі гравці були нагороджені медалями, грамотами й кубками. Кращими гравцями турніру стали Марія Фурман та Ярослава Сєдова.
Організатори турніру дякують декану факультету фізичної культури К-ПНУ ім.І.Огієнка Миколі Солопчуку та колективу кафедри спорту та спортивних ігор К-ПНУ ім.І.Огієнка (завідувач кафедри Олександр Петров) за наданий кубок та медалі для учасників змагань.

Вільна боротьба
7 - У ХЛОПЦІВ І 3 - У ДІВЧАТ
24 березня у м.Хмельницький відбувся відкритий чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2000-2004 рр.н. У чемпіонаті взяли участь команди з Одеської, Чернівецької та Хмельницької областей. Борці ДЮСШ №2 на цьому чемпіонаті показали себе з кращої сторони та вибороли наступні місця:
Юнаки: І місце - Олег Яковенко (25 кг), Максим Плінський (32 кг), Микола Гринчук (38 кг), Антон Скольський (55 кг), ІІ місце - Данило Костинюк (38 кг), Артем Астаф‘єв (+ 66 кг), Андрій Краснопьоров (66 кг), ІІІ місце - Микола Раєцький    (35 кг), Давид Костинюк (32 кг), Вадим Шупарський (27 кг).
Дівчата: І місце - Наталя Стецюк (33 кг), Христина Кшевецька (39 кг), ІІІ місце - Олександра Болюх (33 кг).
До змагань спортсменів готували тренери Віталій Маленков, Володимир Костинюк.

Баскетбол
ЧЕМПІОНИ У НВК №16
Фінішували спартакіади міста з баскетболу серед дівчат 9-11 класів. Чемпіоном змагань стала команда НВК №16, яка з рахунком 31:27 у фінальному матчі перемогла команду гімназії. Третіми стали дівчата із НВК №9, які вивилися сильнішими за школярок із НВК №8. Рахунок цієї зустрічі 30:27.
Кращим гравцем спартакіади визнано Ольгу Заверуху (НВК №16), кращим розігруючим - Вікторію Шаєвську (гімназія), центровим гравцем - Юлію Гайсюк (гімназія), виконавцем 3-очкових кидків - Валерію Шаєвську (гімназія), захисником - Ольгу Заверуху (НВК №16).