Перейти на мобільну версію сайту


20.04.2012

Спортивні події. Випуск №12

Зустрічі
ДО СПОРТУ ЧЕРЕЗ БІБЛІОТЕКУ
У рамках краєзнавчого конкурсу «Вони прославляють Кам’янечину» 17 квітня в бібліотеці філії №3 для дорослих, зустрічі.JPGбібліотекар читального залу Олена Бакалова організувала зустріч учнів 10 класу НВК №16 з чемпіонкою з шахів серед дівчат, неодноразовою призеркою міста, області, учасницею Всеукраїнських та міжнародних фестивалів, студенткою К-ПНУ ім.І.Огієнка Аліною Бакаловою.
Аліна розповіла десятикласникам про свій улюблений вид спорту шахи та власні здобутки. Також шахістка провела сеанс одночасної гри з школярами Сергієм Спірідоновим, Андрієм Касіяном та Володимиром Коротуном.Легка атлетика
ПОВІР У СЕБЕ
10-11 квітня на стадіоні ім.Г.Тонкочеєва Хмельницький обласний центр «Інваспорт» провів обласні змагання з легкої атлетики - спартакіаду «Повір у себе». В змаганнях взяли участь діти-інваліди з різних нозологій: з вадами слуху, вадами зору, опорно-рухового апарату та вадами інтелекту. Всього змагалося 38 дітей. Найбільш активними були вихованці Кам’янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру та НВК з центром реабілітації для слабозорих дітей.
Також у змаганнях взяли участь спортсмени-інваліди Чемеровецького району та Ізяславської школи-інтернату з вадами опорно-рухового апарату та школи-інтернату Залісся-2 Кам’янець-Подільського району.

Футбол
ВИЙШЛИ У ФІНАЛ
14 березня у ст.Дунаївці проходили зональні змагання обласного фестивалю серед дітей та підлітків 2001 р.н. «Шкіряний м’яч». Команда Кам’янець–Подільського району, перемігши суперників з Дунаєвецького району, та поступившись футболістам Кам’янця–Подільського, посіла друге місце та вийшла у фінал.

Теги: легка атлетика, футбол, шахи

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.