10.08.2018

СПЛАНУВАТИ МОЖНА НЕ ВСЕ

Баскетбол-25 серпня в Києві на майданчиках Арт-заводу «Платформа» пройшов фінал масштабного турніру з баскетболу 3х3 «MONBAT final road to Ljubljana».

Молоді кам’янчани успішно пройшли групову частину змагань. Вони виграли в «Aux» із Кропивницького – 13:9, поступилися київському «Left coast» – 17:13, але, обігравши іншу київську команду «Топ пик» 18:7, вийшли з групи із 2-го місця.

5 серпня в Києві на майданчиках Арт-заводу «Платформа» пройшов фінал масштабного турніру з баскетболу 3х3 «MONBAT final road to Ljubljana». Ми вже повідомляли, що до цієї частини змагань вийшов і кам’янецький БК «ДіДіБао» – бронзовий призер Української Першої ліги сезону 2017-2018 (див. «Ключ» №28 за 13 липня 2018 р., с. 6).

Баскетбол-1На жаль, доросла команда «ДіДіБао» не поїхала на цю частину змагань через незаплановані кадрові втрати. Зокрема, Дмитро Неволін – головний тренер юнацької жіночої збірної України U-18 з баскетболу 3х3 із збірною грав відбірковий турнір до чемпіонату Європи U-18 в Угорщині. Також не зміг зіграти Антон Давидюк. Проте на юнацьку частину цього турніру поїхав юнацький склад «ДіДіБао» U-18.

Молоді кам’янчани успішно пройшли групову частину змагань. Вони виграли в «Aux» із Кропивницького – 13:9, поступилися київському «Left coast» – 17:13, але, обігравши іншу київську команду «Топ пик» 18:7, вийшли з групи із 2-го місця. У півфіналі юнацьке «ДіДіБао» програло луцько-рівненській команді «AMP Basket U-18» – 5:11. У матчі за 3-4 місце наші поступилися київським «Бульдогам» 11:13 і посіли 4-те місце.

БаскетболЗа юнацьке «ДіДіБао» грали: Олександр Головатюк, Денис Чорнобай, Назар Стадник та Віталій Бродюк (див. фото).
Чемпіонат Європи 3х3 U-18 (жінки)

Гравець «ДіДіБао» Дмитро Неволін – головний тренер юнацької жіночої збірної України U-18 з баскетболу 3х3 «повіз» збірну до Угорщини (Сольнок) на відбірковий турнір до чемпіонату Європи.

Його підопічні чудово провели турнір і здобули перемоги у всіх 3-ох матчах – над Швецією – 17:9, Німеччиною – 21:10 та Польщею – 17:7. Як результат, збірна України пройшла до фінальної частини юнацького жіночого Євро U-18 з баскетболу 3х3.