05.04.2019

СПІТКНУЛИСЯ ЗА КРОК ДО ЄВРО

Футбол збірна25-31 березня у Швейцарії (Ньйон) пройшов Еліт-раунд відбіркового турніру до юнацького U-17 чемпіонату Європи (ЧЄ) 2019 року з футболу. У попередньому номері ми вже повідомляли, що юнацька збірна України U-17, за яку грав кам’янчанин Владислав Ванат, виграла у команди Косово та поступилася Греції 0:1.

У матчі проти греків Владислав вийшов у стартовому складі, а на 68-хвилині його замінив Едуард Кобак. На жаль, ще на 42-хвилині арбітр вилучив нашого гравця Володимира Бражка, а на 57-хвилині греки забили м’яч, який став у матчі єдиним і переможним для греків.

Шанси на 2-ге місце у групі наші юні футболісти ще зберігали, якби виграли в іспанців, а Косово перемогло би Грецію. Ці два матчі проходили одночасно. Проте Греція переграла збірну Косово з таким же рахунком, як і Україна – 2:0. Протягом 1-тайму активнішими були іспанці, а в 2-таймі наші більше били по воротах. Та все ж, на 90-хвилині Турр’єнтес забив переможний м’яч іспанців – 0:1 – перемога Іспанії.

Футбол збірна-тВладислав Ванат у цьому матчі вийшов на 61-хвилині, замінивши Данила Гончарука.