27.12.2019

СПАРЕНА ПЕРЕМОГА. ПЕРША В УВЛ

Баскетбол УВЛБК «ДіДіБао» Кам’янець – БУ «Черкаські мавпи» 105-101, 103-80

«ДіДіБао»:
Вінтоняк (28-23), Полюляк (18-22), Харлампович (5-17), Дудчак (0-1), Бродюк (7-2), Лисяк (6-8), Гарбрчук (9-0), Гуменюк (7-10), Головинський (0-0), Конєв (25-20). Президент Андрій Бойко, тренер Микола Полюляк.

«Черкаські мавпи-2»:
Бухало (16-8), Нагорний (2-8), Гнойовий (0-2), Войтович (28-н), Назаренко (4-12), Романовський (4-8), Бондаренко (31-24), Мельник (16-18). Тренер Володимир Чурсін.

21-22 грудня в Українській Вищій лізі пройшли матчі 8-туру чемпіонату України з баскетболу. Кам’янецький БК «ДіДіБао» приймав вдома другу команду «Черкаських мавп». Головна команда «Мавп» грає в Супер-лізі.

У наших не грали травмований Дмитро Неволін та Іван Федоряк, який залишив «ДіДіБао». Вже дещо традиційно 1-чверть пройшла в рівній боротьбі й завершилася 2-очковою перевагою кам’янчан – 33-31. У середині 2-чверті «Мавпи» пішли у відрив, довівши його навіть до 10 очок – 43-53, 45-55. Але контрудар «ДіДіБао» у відповідь залишив лише 2-очкову перевагу гостей перед відходом команд на велику перерву – 53-55.

Протягом 3-чверті наші відіграли 4 очки, завершивши її своєю 2-очковою перевагою – 79-77. Все мала вирішити остання чверть. В середині чверті нашим вдалося відірватися нас 7 очок – 97-90. Далі «ДіДіБао» утримувало свою перевагу в 4-6 очок – 97-92, 100-94 і довело матч до перемоги – 105-101.

Баскетбол УВЛ-тУ неділю 1-чверть позначила перевагу гостей у 3 очки – 26-29. Як з’ясувалося пізніше – 2-чверть стала, мабуть, не тільки найцікавішою, але й визначальною у долі матчу. За 3-4 хвилини гості створили собі перевагу в 30-36. Але «ДіДіБао» не тільки наздогнав «Мавп», а ще й пішов у відрив – 53-46 і завершив цю чверть 11-очковою перевагою – 58-47. Далі нашим вдавалося тримати «Черкаських мавп-2» на безпечній відстані, завершивши 3-чверть з рахунком 77-63. Продовження такого перебігу подій на полі принесло перемогу в матчі «ДіДіБао» – 103-80.

При цьому «ДіДіБао» потрохи награвав своїх молодих гравців Віталія Бродюка та Давида Дудчака. В обох матчах найкращу результативність продемонстрував Віталій Вінтоняк – 28 та 23 очки (див. рез.)

Також можемо відзначити, як постійну підтримку кам’янецьких трибун в цілому, так і перманентну й ритмічну роботу барабанів кам’янецьких фанатів «ДіДіБао» зокрема.