Перейти на мобільну версію сайту


17.04.2015

«СЛАВУТИНКА» ВИГРАЛА МАЙДАНЧИК ВІД КЛИЧКА

Днями стало відомо, що Кам'янець-Подільська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів («Славутинка») здобула перемогу в конкурсі Фонду братів Кличко «КЛИЧ ДРУЗІВ - ГРАЙМО РАЗОМ!».

Школа, єдина в Хмельницькій області, вже за місяць матиме сучасний спортивний майданчик. Загалом по всій Україні буде встановлено 20 майданчиків, які відповідають сучасним екологічним вимогам та вирізняються яскравим та стильним дизайном. Проект здійснюється за підтримки спортивний майданчикCoca-Cola Foundation.

Переможці були визначені на основі конкурсних анкет та набраних балів.
- Ми неодноразово брали участь у конкурсах від Фонду братів Кличко, - коментує радісну подію директор школи-інтернат Олена Козлова, - але перемогу здобули вперше. Для нас це надзвичайно радісна новина, адже школа, на жаль, не має власного спортзалу, є лише гімнастична зала, яку ми кілька років тому переобладнали з найбільшого класу, що був на першому поверсі.
Минулого року ми домоглися, аби з області нам виділили 300 тис. грн на проектно-кошторисну документацію спортивного комплексу. Це буде досить солідний комплекс з двома басейнами та можливістю проводити змагання міжнародного рівня.
Завдяки перемозі в конкурсі матимемо ще й сучасний літній майданчик.

Теги: спортивний майданчик, школа-інтернат №2, Олена Козлова

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.