19.04.2019

СКЛАДНИЙ ПЕРІОД

Футбол студенти«Академія» Кременець – «Фортеця-КПНУ» – 3:0. «Фортеця»: Гаращук, Сосніцький, Соловей, Гурняк, Сахнюк, Чеснік, Тимощук, Вишинський, Козак, Постоловский (46.Гончар), Штельмах.
«Фортеця-КПНУ» – «Університет» Чернівці – 1:4. «Фортеця»: Гаращук, Сосніцький, Гурняк, Сахнюк, Чеснік, Тимощук (84. Степанянц), Вишинський, Постоловський, Козак, Тимчук, Штельмах.

11 квітня відновився чемпіонат України з футболу в Студентській лізі. Команда К-ПНУ грала в Кременці проти місцевої «Академії». Господарі поля на 31-хвилині відкрили рахунок після удару Щербатюка. Галадей довів їхню перевагу (45 хв.) до 2:0, а на 49-хв. Антонюк встановив остаточний результат – перемога Кременця 3:0.

У вівторок наші приймали вдома чернівецький «Університет». Буковинці вже в 1-таймі чотири рази вразили ворота «Фортеці»: на 15 хвилині Іван Молофій, на 21-ій Олег Добровольський, на 30-ій Олександр-Васіле Мунтян та на 41-ій Юрій Головатюк. На 81-хвилині Владислав Тимощук технічним ударом зі штрафного з метрів 20-ти закрутив м’яч у ближню від себе ліву «дев’ятку» воріт гостей.

Футбол студенти-тТож, поразка «Фортеці-КПНУ» – 1:4. У наступний етап вийдуть 3 кращі команди із групи.
«Університет» Черн. – «Тернопіль-ПУ» (матч 2-туру) – 1:1.
«ВНТУ-Нива» Вінниця – «Тернопіль-ПУ» – 2:2.
«Університет» Чернівці – ТНЕУ Тернопіль – 5:1.
«Тернопіль-ПУ» – «Академія» Кременець – 2:0.

На фото: Влад Тимощук реалізовує штрафний