01.11.2019

СХОЖЕ, БОГ ЛЮБИТЬ ТРІЙЦЮ

БаскетболБК «Житомир» – «ДіДіБао» 83:88, 95:58. «Житомир»: Довідний (14-3), Кравченко (4-9), Бережний (15-17), Корчагін (8-4), Рихлюк (21-22), Кодола (9-9), Болоценко (9-6), Нейжмак (3-7), Гаврилюк (н-0), Марків (н-2), Дмитренко (н-12), Луговцов (н-4). Тренер Юрій Горенков. «ДіДіБао»: Вінтоняк (21-10), Неволін (10-0), Полюляк (н-1), Харлампович (3-7), Дудчак (0-0), Бродюк (0-0), Лисяк (6-7), Гарбрчук (20-9), Головинський (1-0), Конєв (22-18), Федоряк (5-6). Президент Андрій Бойко, тренер Микола Полюляк.

Уже вдруге кам’янецький БК «ДіДіБао» бере участь у розіграші Кубка України з баскетболу. Два роки тому кам’янчанам вдалося пройти лише першу стадію розіграшу. Цього разу історія повторилася. На стадії 1/16 фіналу кам’янчани у першому матчі вдома виграли у БК «Житомир» – 88:83 (див. «Ключ №44, 25 жовтня 2019).

Оптимізму додавало те, що повернувся до гри нещодавно травмований граючий тренер «ДіДіБао» Микола Полюляк. Але, як виявилося, лише на 3,5 хвилини. Але найбільш прикро було те, що гра на виїзді пішла за зовсім іншим сценарієм.

«Житомир» виграв 1-чверть у 6 очок – 21:15, тобто ліквідував свою 5-очкову поразку в Кам’янці. Далі житомиряни зуміли розвинути свій успіх. На велику перерву команди пішли за переваги «Житомира» – 40:25. Протягом 3-чверті господарі поля збільшили свій відрив ще на 10 очок – 69:44. Остаточний рахунок – 95:58 на користь житомирян.

Тож, «ДіДіБао» вибуває із розіграшу Кубка України. Решту матчів закінчилися з такими результатами:

Кубок України, 1/16 фіналу:
«БК «Житомир» – «ДіДіБао» Кам’янець – 83:88, 95:58.
СумДУ – «Дніпро-2» – 70:73, 64:91.
«КСЛІ-Київ-Баскет» – «Краматорськ» – 97:65, 77:66.
«Ніко-Баскет» – «Інваспорт-ДОС ДЮСШ» Дніпро – 57:66, 80:39.
БК «Одеса» – БК «Рівне» – 50:87, 110:60.
«Дніпро» – «Маріуполь» – 115:54, 99:43.
«Кривий Ріг» – «Шамани» Київ – 98:80, 100:71.
«Хімік-2» Южне – «Черкаські Мавпи-2» – 106:76, 115:63.
«Київ-Баскет» – «Львівська Політехніка» – 118:66, 116:45.
«Хімік» – «Маріуполь-2» – 142:17, 126:47.
«Миколаїв» – «Калуш-ПНУ» – 88:41, 94:51.

Сітка розіграшу Кубка України в 1/8 фіналу звела «Житомир» із «Хіміком-2» з Одеської області. Матчі пройдуть 13-17, а також 20-24 листопада.