Перейти на мобільну версію сайту


29.03.2013

ШКОЛА БОЙОВОЇ ТРАДИЦІЇ «РАТАР»

«Ратар» (означає «рат» - ратник, воїн; «ар» - сонце, світло; тобто «ратар») - воїн світла. У Кам’янці-Подільському з минулого року діє школа бойової традиції «Ратар». Вона заснована Антоном Філатовим (козацьке ім’я Твердослав).
Ідея створення школи виникла під час підготовки до виступу на шоу «Україна має таланти» (4 сезон), що транслювалося на телеканалі СТБ. На цьому проекті колектив під назвою «Триглав» брюхно (1).JPGна чолі з Твердославом дійшов до півфіналу. Після того виступу команда брала участь у телешоу «Хвилина слави», що проходило в Москві. Й там також  дійшла до півфіналу.
До створення школи всі її учасники займалися різними видами єдиноборств у СК «Еврика»: вільною боротьбою, тайським боксом, козацькими бойовими мистецтвами, рукопашним боєм.
Зараз учасники школи мають намір розвивати традиційні українські бойові мистецтва, що ґрунтуються на звичаях та брюхно.JPGтрадиціях наших предків.
- Останнім часом ми готувалися в СК «Еврика», що в НВК №3, до свята «Масляна» на запрошення телеканалу СТБ, - кажуть у «Ратарі». - За це ми вдячні адміністрації школи, зокрема, директору Оксані Токар. Також ми щиро вдячні хореографу Дмитру за постановку танцювальних елементів до нашого виступу. Команда складається з керівника школи - Антона Філатова (28 років), Олексія Бовкуна (44 роки), Олега Радчука (32 роки), Максима Шевчука (27 років).

Теги: школа бойової традиції "Ратар"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.