Перейти на мобільну версію сайту


25.10.2013

ЩО НЕ ЗМАГАННЯ, ТО ПЕРЕМОГА

Доволі насичений виявився минулий і нинішній тиждень для тхеквондистів нашого міста.
Позаду = успішний виступ у трьох змаганнях, попереду = боротьба ще в двох. Ентузіазму та наполегливості спортсменам не бракує, як і жаги до перемоги.

Упродовж двох днів, з 11 до 13 жовтня, в Івано-Франківську проходив відкритий всеукраїнський турнір «Золотий дракон», в якому окрім українських тхеквондистів брали участь спортсмени з молдови. Загалом на змаганнях було більше 250 учасників.
Наше місто представляли 40 спортсменів із ДЮСШ «Юність» та ДЮСШ №5, які тренуються в міському дитячо-юнацькому клубі «Тхеквондо». «Золотий дракон» став для наших спортсменів тхеквондо (1).JPGстравді золотим, адже, перш за все, вони вибороли перше загальнокомандне місце!
Що ж до скарбнички нагород, то вона поповнилася 16-ма золотими медалями, 18-ма = срібними та 6-ма = бронзовими.
Почесними кубками за найкращу техніку були нагороджені Дмитро Мищук, Олег Маматов, Анна Муясарова, Володимир Громницький, Михайло Куций та Олександра Куца.
Не встигли завершитися змагання в Західній Україні, як спортсмени вже вирушили на схід держави. 19 жовтня в Запоріжжі пройшов Всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ. У результаті запеклих поєдинків І місце і золоту медаль повіз додому кам’янчанин Дмитро Мищук, ІІ = Нікіта Михайлов, ІІІ = Олег Маматов та Павло Ляшко.
У цей же час у Запоріжжі відбувся перший чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед спортсменів інваспорту. У цьому без перебільшення історичному міроприємстві Кам’янець-Подільський представляли Роман Іванюк (категорія «кадети», ДЮСШ №2, тренер Дмитро Байдюк), який зайняв тхеквондо (2).JPGІІ місце, та Сергій Чайка-старший = тренер-викладач ДЮСШ «Юність» (категорія «дорослі»), котрий виборов ІІІ місце.
18-19 жовтня в Хмельницькому відбулися спортивні ігри серед дитячо-юнацьких шкіл з тхеквондо ВТФ. Кам’янецькі спортсмени в складі збірної команди ДЮСШ «Юність» отримали перемогу та зайняли перше загальнокомандне місце!
В особистому заліку вихованці міського клубу «Тхеквондо» також вибороли всі золоті медалі. Ось вони = імена переможців, якими має пишатися місто, = Христина Щербань, Вадим Геймал, Софія Аксьонова, Артур Рибак, Влада Нарольська, Данило Солодкий, В’ячеслав Височанський.
Спортсменів до змагань готували тренери-викладачі ДЮСШ «Юність» Сергій Чайка, Дмитро Гринчук, Віктор Фельвашніков, Анатолій Тимчук.
= Надвичайно приємно, що наші діти не лише активно розвиваються в спорті, а й отримують перемоги, формуючи свій характер, = розповідає тренер-викладач ДЮСШ «Юність» Сергій Чайка. = Ми також дякуємо людям, які віриять у наших дітей, защораз і морально, і матеріально підтримують на всіх змаганнях. Особлива подяка за допомогу та підтримку раднику міського голови, голові Спортивної ради міста Сергію Кротіку, президенту Хмельницької обласної федерації тхеквондо ВТФ Сергію Пісоцькому, директору департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА Віктору Очеретянко та віце-президенту Кам’янець-Подільської міської організації тхеквондо ВТФ Михайлу Михайлову.
Завтра і післязавтра збірна команда Кам’янця-Подільського з тхеквондо братиме участь у чемпіонаті області серед юнаків, кадетів та Кубку області серед дорослих. Бажаємо нашим спортсменам нових упевнених перемог!

Теги: Тхеквондо ВТФ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.