Перейти на мобільну версію сайту


04.03.2016

ЩЕ ВІСІМ У СКАРБНИЧКУ

Цього тижня вихованці СК «Чайка» разом зі своїм тренером, президентом міської федерації тхеквондо ВТФ Сергієм Чайкою, радником голови райради, почесним президентом федерації Сергієм Кротіком повернулися з чемпіонатів Європи серед клубів і юнаків та етапів Кубка світу, що проходили впродовж останніх двох тижнів у Туреччині (Белек) та ОАЕ (Фуджейра).

Семеро спортсменів поповнили скарбничку СК «Чайка» 8-ма медалями, 5 із яких отримали районні спортсмени. За СК "Чайка"словами Сергія Чайки, який майже повністю за власні кошти проспонсорував поїздки районних вихованців, із кожним роком медалей стає більше.

Про те, що спортивний клуб «Чайка» є одним із кращих не лише в області, говорять результати змагань різних рівнів. Переможцями та призерами нещодавніх змагань стали Дмитро Мещук з Голоскова, який виборов золото на етапі Кубка світу з тхеквондо ВТФ та срібло на чемпіонаті Європи серед клубів (Туреччина); Давид Нестеров із с.Жовтневе – бронза на чемпіонаті Європи серед юнаків (Туреччина); Влад Козак із с.Довжок - бронза на чемпіонаті Європи серед юнаків (Туреччина); Валерія Терехова з с.Грушка, яка привезла золоту медаль з Кубка світу, ранг G2 (ОАЕ); кам’янчанка Аня Ковальчук стала переможцем етапа Кубка світу (G-2) (ОАЕ), Любава Ільчик та Олег Маматов на тому ж турнірі стали бронзовими призерами (ОАЕ).

Ще один тхеквондист Олександр Кадиш зайняв у Фуджері 5-те місце.
Тренують спортсменів Сергій Кротік, Дмитро Гринчук, Віктор Фельвашніков і Сергій Чайка (молодший).

Теги: СК "Чайка", тхеквондо

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.