Перейти на мобільну версію сайту


18.08.2017

ЩЕ ОДИН ПОЯС В ММА КЛУБУ «ГУНИ»

Зміш. єдиноборс12 серпня в м.Миколаїв відбувся довгоочікуваний турнір зі змішаних єдиноборств ММА «Дорога нескореним – ІІІ», в якому взяв участь Максим Пашков – боєць кам’янецького бійцівського клубу ММА Club Gynu (президент – Юрій Нестеровський).

Максим Пашков зіштовхнувся зі жвавим і енергійним суперником. Напористий та швидкий боєць з Молдови Олексій Кірxан, здавалося б, готовий на все заради своєї перемоги. З самого початку бою ситуація виявилася непростою. Але Максим Пашков зумів перевести все на свою користь і здобув перемогу вже в першому раунді задушливим прийомом.

Бій був несподівано коротким, але, разом з тим, дуже яскравим і вражаючим. Впевнені, вболівальники Пашкова встигли похвилюватися на початку бою, але український боєць довів, що його досвід, відточені бійцівські навички, переможна тактика і залізне самовладання не опустяться навіть під потужним натиском. Вражаюча й безумовно заслужена перемога!

Відтак звання інтернаціонального чемпіона та пояс MMA PRO за кам’янчанином.

До бою спортсмена підготував віце-президент федерації MMA PRO UKRAINE, президент та тренер ММА Club Gynu Юрій Нестеровський.


Теги: змішані єдиноборства, Міжнародний турнір

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.