20.09.2019

РОЗМАЇТТЯ БОРОТЬБИ-1

Всеукраїнський турнір
13 вересня в м.Біла Церква відбувся відкритий чемпіонат Федерації вільної боротьби Білої Церкви. У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів. Марк Шатурський завоював срібну нагороду у ваговій категорії 80 кг.

Підготували призера тренери Валентин Негода та Сергій Губренюк.

БоротьбаВсеукраїнські пляжні ігри
13-15 вересня в м.Зато­ка Одеської області відбулися І Всеукраїнські ігри з пляжної боротьби серед школярів 2003-2004 р.н. Змагання являли собою відбір на І Всесвітні ігри з пляжної боротьби. У змаганнях взяло участь близько 100 юних спортсменів. Команду ДЮСШ-2 представляло 6 борців, які посіли такі місця.

Чемпіонами стали Дам’ян Костинюк (в/к 40 кг), Тарас Река (в/к 50 кг), Олег Яковенко (в/к 55 кг), Аркадій Лаврентюк (в/к +75). Бронзу виборов Вадим Руденюк (в/к +75), а Юлія Осінчук (в/к 55 кг) посіла 4-те місце. У командному заліку Хмельницька область посіла 2-ге місце.

Підготували спортсменів тренери ДЮСШ-2 Валентин Негода та Володимир Костинюк.