08.11.2019

РІЗНИЦЯ МІЖ ЛІГАМИ – ВЕЛИКА

Баскетбол УВЛ«Хімік-2» Одеська обл. – «ДіДіБао» - 80:59 і 93:53
«Хімік-2»:
Шавгаров (4-5), Горячий (0-2), Головчик (11-12), Вт. Шорсткий (4-3), Петренко (н-5), Клевзуник (21-10), Безима (6-8), Івашов (13-21), Фреш-Стаханов (2-10), Ковляр (14-13), Мітіріч (0-4), Р. Шорсткий (2-н), Владов (3-0). Тренер Олександр Пащенко.

«ДіДіБао»: Вінтоняк (7-6), Неволін (3-2), Полюляк (10-н), Харлампович (4-0), Коломієць (7-4), Дудчак (н-1), Бродюк (0-0), Лисяк (4-11), Гарбрчук (9-9), Головинський (2-0), Конєв (10-11), Федоряк (3-9). Президент Андрій Бойко, тренер Микола Полюляк.

2-3 листопада пройшли матчі 3-туру чемпіонату України з баскетболу в Українській Вищій лізі. Кам’янецький БК «ДіДіБао» грав у Южному Одеської області проти тамтешнього «Хіміка-2», який є фарм-клубом команди Супер-ліги. Головна команда «Хіміка» на 6 листопада у Суперлізі йшла на 3-му місці.

У 1-чверті тривала напружена боротьба, яку хіміки виграли в 3 очки – 19:16, а на велику перерву наші пішли програючи 36:30. У передостанній чверті хіміки виграли ще 7 очок, а остаточний результат матчу – перемога южненців – 80:59.

У неділю гра пішла за сценарієм ще гіршим для кам’янчан. У стартовій чверті наші програли 11 очок – 27:16, а на велику перерву пішли, поступаючись 51:30. Протягом 3-чверті господарі поля довели свою перевагу до 72:44. Остаточний результат матчу – перемога «Хіміка-2» – 93:53. Найрезультативнішими в «ДіДіБао» були Микола Полюляк з Анатолієм Конєвим, які набрали по 10 очок у першій грі, а в другій – А. Конєв та Максим Лисяк, що набрали по 11 очок.

Баскетбол УВЛ-тКрім того, якщо в першому поєдинку граючий тренер «ДіДіБао» зіграв понад 18 хвилин, то в другому через травму навіть не виходив на майданчик.

У суботу 9 листопада о 19:00 та в неділю о 12:00 «ДіДіБао» прийматиме вдома БК «Рівне», який, так як і «Хімік-2», примудрився всі свої 4 матчі в УВЛ виграти.