20.09.2019

РІЗНОПЛАНОВА НЕПОСТУПЛИВІСТЬ

Футбол місто-тУ вівторок 17 вересня в матчі 9-туру чемпіонату міста (ЧМ) з футболу зустрілися «Буревісник» та «Цементник». Рахунок відкрили студенти – зі штрафного відзначився Назар Наталюк. На початку 2-тайму два м’ячі забив цементник Вадим Прокопчук – 1:2. На 72-хвилині ударом з метрів 20-ти Вадим Глуховатий зрівняв рахунок.

Наприкінці зустрічі, майже в темноті, цементник Влад Олійник не реалізував вихід на побачення з воротарем, а гравець «Буревісника» Антон Балакай влучив у перекладину. Тож, як і в 1-колі – нічия 2:2.

У середу «Фортеця-КПНУ» прогнозована переграла ДЮСШ-2 – 3:0. М’ячі забивали Валентин Вольський, Ілля Штельмах та Влад Степанянц.

Також хочеться нагадати нашим футболістам, що зараз темніє досить рано. Зокрема, у вівторок 24 вересня сонце в Кам’янці зайде близько 19:06. Тому починати матчі треба раніше, ніж це вони роблять зараз.

«Буревісник» – ДЮСШ-2 – 3:1 (8-тур).